FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. REJS
Fot. REJS

Laureat „Teraz Polska” nagrodzony Diamentem Forbesa

23 lutego 2023

Firma REJS została wyróżniona Diamentem Miesięcznika Forbesa 2023 w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży powyżej 250 mln zł. Laureat Godła „Teraz Polska” uplasował się na 20. miejscu w województwie kujawsko-pomorskim i na 351. w rankingu ogólnopolskim. Przyznanie tej prestiżowej nagrody zbiegło się w czasie ze zbliżającym się jubileuszem 30-lecia przedsiębiorstwa na rynku.

Diamenty Miesięcznika Forbes to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych obecnie wśród polskich firm sektora prywatnego. Przyznawane są przedsiębiorstwom, które rozwijają się stabilnie i wyjątkowo dynamicznie. Obok firmy REJS, Diament Forbesa otrzymała także spółka zależna Grupy REJS – ALUS, wyróżniona w kategorii od 5 do 50 mln złotych przychodu.

Lista nagród, które Grupa REJS i jej produkty otrzymały w ciągu 30 lat nie ogranicza się jednak do ostatnich wyróżnień. Jest znacznie dłuższa. W roku 2021, właściciel i założyciel przedsiębiorstwa, Jan Rejs odebrał Wektora – nagrodę Pracodawców RP. Jak podano w uzasadnieniu, otrzymał ją: „za wieloletnie, konsekwentne budowanie wysokiej klasy przedsiębiorstwa oraz za osiągnięcie stabilności i bezpieczeństwa biznesowego, opartego na zróżnicowaniu produkcji i różnorodności rynków”.

Listę wyróżnień uzupełniają te przyznane nie samej marce, ale konkretnym rozwiązaniom proponowanym pod jej szyldem. Produkty REJS w ostatnich latach uhonorowano m.in. Diamentami Meblarstwa wydawnictwa BIZNES.meble.pl. Otrzymały je m.in. linia akcesoriów do garderoby Maxima PURO, stelaż do szaf gospodarczych House Master, elektryczny stelaż biurka Futuro i szuflada z dwoma koszami na pranie. Firma może poszczycić się również licznymi Laurami Konsumenta – Złotymi i Grand Prix. To szczególnie cenne wyróżnienia, które nie są przyznawane przez jury, ale samych konsumentów.

Systemy wysuwne firmy REJS zostały nagrodzone w XXVI edycji Konkursu Teraz Polska. Tytuł ten stanowi dowód uznania dla ich jakości i funkcjonalności. Ponadto w 2019 roku Cargo Maxi z linii Maxima zostało laureatem pierwszej edycji konkursu Kuchnia – Wybór Roku. Tym samym zostało zaliczone do grona najbardziej innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań do wnętrz kuchennych. To znakomite potwierdzenie realizacji misji Grupy REJS, jaką jest tworzenie produktów i rozwiązań wysokiej jakości, zapewniających użytkownikom komfort i ergonomię.

Opierając się na 30-letnim doświadczeniu, REJS odważnie wprowadza innowacje produktowe i rozszerza portfolio usług, by oferować systemy najwyższej jakości i jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku.

Źródło: Informacje prasowe REJS

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.