FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Nagroda nagrodzie nierówna, czyli dlaczego warto bić się o Godło „Teraz Polska”

Nagroda nagrodzie nierówna, czyli dlaczego warto bić się o Godło „Teraz Polska”

17 stycznia 2022

Krzysztof Przybył: Jeszcze dwa tygodnie… Tyle zostało, by zgłosić się do tegorocznej, 32. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Nie tak dawno przekonywałem (wierzę, że skutecznie), dlaczego nasz konkurs wart jest tego, by polscy przedsiębiorcy spróbowali w nim swoich sił. Ale nawet ci, którzy doceniają prestiż Godła „Teraz Polska”, zadają sobie pytanie: a co te wszystkie nagrody i wyróżnienia dają? Jest ich mnóstwo. Czy warto być „kolekcjonerem” wyróżnień?

Na proste pytanie – prosta odpowiedź. Otóż nie, nie warto iść na rekord w gromadzeniu nagród i wyróżnień. Liczą się bowiem dwa czynniki, w dodatku powinny występować razem. Pierwszy – to renoma, prestiż wyróżnienia. Drugi – to jasne kryteria oceny zgłaszanych produktów i usług, dokonywane przez wskazane z imienia i nazwiska osoby. Wyróżnienie może przełożyć się na marketingowe korzyści, o ile jest rodzajem certyfikatu. A wiarygodność certyfikatu jest ściśle związana z przejrzystością, wiarygodnością i profesjonalizmem stosowanych procedur.

Godło „Teraz Polska” nie jest rodzajem pucharu „na zachętę” czy „za całokształt” - jest CERTYFIKATEM JAKOŚCI. Jeśli konsument zadaje sobie pytanie: co zdecydowało o przyznaniu biało-czerwonego Godła, bez trudu znajdzie, choćby na naszej stronie internetowej jasną informację. Zgłoszenie przechodzi dwuetapowy proces weryfikacji, analizują je wybitni profesjonaliści w swoich dziedzinach, eksperci z uczelni oraz instytutów badawczych. Dopiero po ich ocenie te zgłoszenia, które przejdą przez weryfikacyjne sito, trafiają do Kapituły. Wyróżnikiem Konkursu „Teraz Polska” jest stuprocentowa przejrzystość stosowanych procedur. I zgłaszający, i konsument mają pewność, że jeśli Godło zostało przyznane – nastąpiła wcześniej drobiazgowa weryfikacja.

Naturalnie, najbardziej nawet prestiżowa nagroda nie jest po to, by cieszyć serce prezesa firmy, ale by pomóc w działaniach marketingowych. Laureaci Godła „Teraz Polska” mają do dyspozycji cały pakiet biznesowych korzyści. To przede wszystkim prawo do umieszczania Godła na nagrodzonych produktach i usługach oraz we wszystkich materiałach promocyjnych przeznaczonych zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny. To promocja na łamach wydawanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Magazynu Teraz Polska”. To możliwość promowania się podczas organizowanych przez nas debat, konferencji i webinarów plus członkostwo w Klubie „Teraz Polska”, zrzeszającym laureatów i przyjaciół Fundacji oraz osobistości ze świata biznesu, nauki, kultury, sportu.

Nie musicie, Drodzy Państwo, wierzyć mi na słowo – spójrzcie na listę setek laureatów z ponad trzydziestu lat funkcjonowania Godła „Teraz Polska”. Są na niej i małe, rodzinne firmy, i rynkowi giganci; także ci, którzy w momencie zdobycia Godła dopiero rozwijali skrzydła, a dzisiaj szybują w blasku sukcesu. A najlepiej – spróbujcie swoich sił! Macie czas do końca stycznia!

Źródło: Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska", Natemat.pl

Pobierz folder informacyjny o 32. edycji Konkursu „Teraz Polska”

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.