FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Anna Karahan
Fot. Anna Karahan

Potwierdzenie prawa do posługiwania się Godłem „Teraz Polska” w Małopolsce

13 października 2021

12 października br., w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa odbyło się wręczenie dotychczasowym laureatom konkursu „Teraz Polska” certyfikatów potwierdzających prawo do posługiwania się Godłem „Teraz Polska”. Przedłużenie uprawnień na kolejny rok jest dowodem na to, że nagrodzone produkty, usługi oraz samorządy utrzymują przez cały czas poziom, za który Kapituła Godła „Teraz Polska” przyznała im nagrodę w konkursie.

- Cieszy nas niezmiernie fakt, że rodzina „Teraz Polska” stale się powiększa. To dzięki Wam Laureatom Konkursu oraz Waszym znakomitym produktom i usługom możemy mówić o bardzo wysokiej rozpoznawalności znaku „Teraz Polska”, który jak pokazują ostatnie badania jest dla ponad 70% Polaków skutecznym sposobem na oznaczanie wysokiej jakości polskich produktów i usług – mówi Michał Lipiński, Dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.

Certyfikaty potwierdzające prawo do posługiwania się Godłem „Teraz Polska” otrzymali:

 • Urząd Miasta Krakowa
 • Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. za usługi budowlane - generalne wykonawstwo inwestycji „Pod Klucz”
 • „Artim” Sp. z o.o. za organizację Targów Bożonarodzeniowych na Rynku Głównym w Krakowie
 • Wyrób Wędlin Tradycyjnych WOLAREK Spółka Jawna za kiełbasę tradycyjnie wyrabiana
 • Piekarnia „Złoty Kłos” s.j. za pieczywo tradycyjne wiejskie: chleb chłopski, orkiszowy, staropolski, szefa
 • MiB Optic s.c. za usługi optyczne w pełnym zakresie
 • FAKRO Sp. z o.o. za okno dachowe FAKRO Termolux
 • Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" Sp. z o.o. za miody oraz usługę „Wielka Przygoda z Małą Pszczołą”
 • PPUH TŁOCZNIA MAURER KRZYSZTOF MAURER za soki owocowe i warzywne
 • Zakłady Mięsne "SZUBRYT" Sp. z o.o. za linię wyrobów wędliniarskich tradycyjnych
 • Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego "Taurus" Sp. z o.o. za serię wyrobów wędliniarskich Swojskich Pilzneńskich oraz wyroby garmażeryjne
 • Ecco Wood Sp. z o.o. za kompleksową obsługę łańcucha dostaw w systemie eccoBOX
 • Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. za dostarczanie wody o najwyższej jakości, uzyskanie najlepszych wyników oczyszczania ścieków, edukację ekologiczną
 • APA Sp. z o.o. za platformę Nazca 2.8
 • BOLIX S.A. za system dociepleń na styropianie wykończony tynkiem silikonowym

 

Najdłużej ze wszystkich laureatów, Godłem „Teraz Polska” posługuje się firma FAKRO - od 1996 roku. - To prestiżowe wyróżnienie stało się dla FAKRO oknem na świat. Od tego czasu rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Firma od początku postawiła na jakość pełniącą funkcję paszportu pozwalającego przekraczać granice. Dzisiaj możemy się pochwalić, że m.in. dzięki współpracy z Fundacją Teraz Polska firma FAKRO jest wiceliderem na światowym rynku okien dachowych i jedną z niewielu polskich firm globalnych - komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu i Dyrektor Marketingu firmy FAKRO, nagrodzony w 2021 roku tytułem „Promotor Polski”.

Certyfikaty wręczyli: Przewodniczący Sekretarz Kapituły „Teraz Polska” Wiesław Jopek oraz Prezes Zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” Krzysztof Przybył.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fot. Anna Karahan

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.