FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Sunday Polska Sp. z o.o
Fot. Sunday Polska Sp. z o.o

Sunday Polska Sp. z o.o

25 maja 2021

Sunday Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku odnawialnych źródeł energii. Oferuje kompleksową obsługę klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych. Działalność firmy koncentruje się na usłudze doboru, sprzedaży oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła, wraz z koordynacją wszystkich formalności niezbędnych do wykonania usługi od A do Z. Spółka posiada trzy oddziały: w Warszawie, Krakowie i w Libiążu oraz centrum logistyczne w Gliwicach-Szałszy. Firma działa na obszarze całej Polski. Do tej pory zrealizowała instalacje u 10 tysięcy klientów za kwotę ponad 200 mln zł. Łączna moc wykonanych instalacji przekroczyła 60 MW, a liczba zamontowanych paneli przekroczyła 180 tysięcy sztuk.

Kompleksowa usługa instalacji fotowoltaicznej „pod klucz” – od A do Z obejmuje: bezpłatny audyt u klienta, na podstawie którego ustalana jest moc instalacji; wykonanie projektu technicznego instalacji; koordynowanie formalności związanych z finansowaniem inwestycji, w tym doradztwo dotyczące ulgi termomodernizacyjnej; montaż instalacji oraz dostęp do działającej non stop aplikacji umożliwiającej bezpłatny monitoring instalacji; serwis posprzedażowy. Firma przeprowadza cykliczne badania wśród klientów, z których aż 96 proc. jest zadowolonych z obsługi i poleciłoby jej usługi.

ROZMOWA Z LAUREATEM

Na pytania odpowiada Marcin Pieczora, prezes zarządu Sunday Polska Sp. z o.o.

Proszę krótko opisać nagrodzone usługi. Czym wyróżniają się na rynku i na czym polega ich innowacyjność?

Marcin Pieczora: Sunday Polska jest jednym z liderów na rynku odnawialnych źródeł energii. Działalność firmy koncentruje się na usłudze doboru, sprzedaży oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła wraz z koordynacją wszystkich formalności niezbędnych do wykonania usługi od A do Z oraz serwisem i obsługą posprzedażową. Jesteśmy czynnymi uczestnikami rynku OZE i w związku z tym wprowadzamy do oferty coraz to nowe produkty w technologiach przyjaznych środowisku. Korzystamy z wysokiej jakości komponentów, których dostawcami są firmy znajdujące się w światowej czołówce producentów. Oferujemy kompleksową obsługę klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych.

Naszym celem jest zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji naszych klientów na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Efektywna struktura, odpowiednie procesy biznesowe  i dynamicznie rozwijany zespół zapewniają wysoką jakość usług oraz profesjonalną i sprawną obsługę klientów. Firma posiada zaawansowane narzędzia informatyczne, pozwalające optymalizować zarządzanie całym procesem kontaktu z klientem, w tym nowoczesny CRM oraz system telemarketingowy.

Działamy na obszarze całej Polski, dzięki rozbudowanej sieci doradców techniczno-handlowych własnych oraz partnerskich, a także własnych zespołów montażowych. Do tej pory zrealizowała  instalacje u prawie 10 000 klientów na kwotę ponad 200 mln zł. Łączna moc wykonanych przez firmę instalacji przekroczyła 60 MW, a liczba zamontowanych paneli przekroczyła 180 tysięcy. Wykonujemy blisko 1000 instalacji miesięcznie.

Czym jest dla Państwa Godło „Teraz Polska”? Dlaczego zdecydowali się Państwo na start w Konkursie?

Marcin Pieczora: Jesteśmy polskim startupem z rodzimym kapitałem, dlatego decyzja o udziale w Konkursie Teraz Polska na tym etapie rozwoju firmy była dla nas naturalna. Już od sześciu lat z pasją i energią rozwijamy Sunday Polska. Od samego początku działalności na pierwszym miejscu stawialiśmy na jakość świadczonych usług i profesjonalną obsługę klienta.  Fakt, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych polskich przedsiębiorstw, jest dla nas ważnym osiągnięciem, ale i ogromnym zobowiązaniem wobec naszych klientów. Wierzymy, że Godło „Teraz Polska”, które od ponad 30 lat jest wyznacznikiem prestiżu firmy i zaufania klientów, jeszcze bardziej uwiarygodni i umocni pozycję Sunday Polska na rynku. Będzie również powodem do dumy dla wszystkich naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że to wyjątkowe wyróżnienie wesprze firmę w dalszym rozwoju oraz w dalszym promowaniu naszych nowoczesnych, przyjaznych środowisku rozwiązań i technologii.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.