FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Pixabay
Fot. Pixabay

Wakacje w Beskidach z darmowymi atrakcjami

9 lipca 2021

Od 9 lipca rusza akcja zachęcająca do wakacyjnego pobytu w Beskidach. Wszyscy turyści, którzy spędzą w tym regionie minimum 3 noclegi w dowolnym obiekcie otrzymają od Marki Beskidy nagrodę w postaci bezpłatnego vouchera na wybrane atrakcje turystyczne. Śląska Organizacja Turystyczna zapowiada promocje również w innych regionach.

W ramach wakacyjnej akcji obecnie można otrzymać voucher na trzy atrakcje turystyczne:

1. Frapująca Bielsko-Biała - bezpłatne zwiedzanie miasta  z przewodnikiem.

2. Beskidzkie morze, czyli Jezioro Żywieckie - bezpłatne wypożyczenie deski SUP i kajaków.

3. Westerplatte Południa, czyli z wizytą w Węgierskiej Górce - bezpłatne zwiedzanie schronów bojowych.

Oferty będą dodawane sukcesywnie podczas trwania akcji.

Aby skorzystać z promocji należy zarezerwować minimum 3 noclegi w dowolnym obiekcie noclegowym, zlokalizowanym w Beskidach, na terenie powiatów: bielskiego, pszczyńskiego, żywieckiego lub Miasta Bielsko-Biała, w terminie 9 lipca - 12 września 2021 r.  Niezbędne jest udokumentowanie pobytu w obiekcie noclegowym (minimum 3 noclegi): paragonem, rachunkiem lub fakturą VAT z podanym terminem noclegów albo potwierdzeniem rezerwacji, wystawionym przez obiekt noclegowy na specjalnym formularzu.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o wakacyjnej promocji w Beskidach

Na stronie Śląskiej Informacji Turystycznej znajdują się informacje na temat kolejnych planowanych promocji w innych regionach, np. na Śląsku Cieszyńskim.

Źródło: Informacja turystyczna województwa śląskiego

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.