FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Kamil Broszko
Fot. Kamil Broszko

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego uhonoruje Promotorów Polski ze Śląska na Europejskim Kongresie Gospodarczym

17 września 2021

20 września br. o godz. 16:30 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na scenie sali wystawienniczej podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego EEC 2021 odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek „Promotor Polski”. Prestiżowy tytuł otrzymają osoby wywodzące się i działające na Śląsku, których osiągnięcia budują pozytywny wizerunek polskiej marki narodowej.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego od ponad 30 lat organizuje Konkurs „Teraz Polska” na najlepsze produkty, usługi i innowacje. Od 2017 roku nagradza i promuje również osiągane lokalnie sukcesy Polaków i rodzimą przedsiębiorczość. Osobom, które swoją działalnością i osiągnięciami na polu naukowym, kulturalnym lub biznesowym budują prestiż marki polskiej, przyznawane jest wyróżnienie „Promotor Polski”.

W tegorocznej edycji „Promotor Polski” w regionie Śląska laureatami tytułu zostaną: prof. dr hab. nauk med. Krzysztof Składowski, onkolog i radiolog, architekt Robert Konieczny, prof. dr hab. Maciej Pieprzyca, reżyser filmowy i scenarzysta.

Statuetki wręczą: prof. Jerzy Buzek, europoseł nagrodzony tytułem Wybitny Polak w 2013 roku, Wojciech Kuśpik, Prezes Zarządu Grupy PTWP SA (organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego) oraz Krzysztof Przybył, Prezes Zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Wierzymy, że wizerunek Polski to przede wszystkim ludzie. Stąd nasze przekonanie, że warto wyróżniać rodaków, którzy poprzez swoją działalność i osiągnięcia na polu naukowym, kulturalnym, społecznym,  sportowym lub biznesowym wzmacniają wizerunek marki narodowej – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

W ubiegłych latach na Śląsku nagrodzeni zostali: prof. Marian Zembala, Teresa Mokrysz, Marcin Wyrostek, Joanna Wnuk-Nazarowa, Małgorzata Mańka-Szulik, Tadeusz Donocik, prof. Paweł Buszman, Alicja Knast, Tomasz Konior, Artur Rojek, Sonia Draga, prof. Arkadiusz Mężyk, Piotr Uszok.

Informacje o Laureatach tytułu Promotor Polski 2020 - edycja Śląsk

         

Patroni medialni wydarzenia

                       

         

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.