„Teraz Polska” w Poznaniu i Bydgoszczy
Już 3 grudnia w Bydgoszczy oraz 4 grudnia w Poznaniu, Michał Lipiński dyrektor konkursu „Teraz Polska” oraz Andrzej Czernek dyrektor Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, opowiedzą jakie wymagania trzeba spełnić, aby to prestiżowe wyróżnienie otrzymać.
Bydgoskie spotkanie odbędzie się 3 grudnia, o godz. 12.00 w Wyższej Szkole Gospodarki przy ul Garbary 2, a jego organizatorem jest Prezes Izby Przemysłowo – Handlowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Spotkanie w Poznaniu odbędzie się 4 grudnia w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej o godzinie 11.00. Organizatorem jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego oraz Regionalny Administrator Konkursu „Teraz Polska” Ryszard Rataj.
Stare Miasto, Kórnik, Sery „Lazur”, „Cherubin”, „Lazuretta”, Spółdzielni Mleczarskiej LAZUR, wódka „Żubrówka Biała” oraz seria wódek „Jeżówka” o smaku wiśniowym, cytrynowym i jabłko-mięta, CEDC International Sp. z o.o. już otrzymały prestiżowe Godło „Teraz Polska”. Zgłoś się do konkursu, znajdź w gronie laureatów i czerp korzyści. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Ośrodek Badania Opinii Publicznej i Rynku MARECO, ponad 90% badanych uważa, że stosowanie Godła „Teraz Polska” w działaniach promocyjnych służy budowaniu prestiżu firmy oraz poprawie wizerunku przedsiębiorstwa lub produktu/usługi wśród ich odbiorców, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz w otoczeniu społecznym, a także w oczach pracowników firmy i konkurentów. Ponadto nagrodzeni w poprzednich edycjach zaobserwowali również wzrost sprzedaży nagrodzonych produktów/usług oraz innych produktów/usług pozostających w ofercie przedsiębiorstwa, a także zwiększenie rozpoznawalności firmy i jej oferty, zaufania, lojalności i uznania klientów.
Przyjmowanie zgłoszeń do najbliższej edycji Konkursu „Teraz Polska” potrwa do 15 stycznia 2013 roku. Nagrody przyznane zostaną w trzech kategoriach: dla produktów i usług, gmin oraz przedsięwzięć innowacyjnych. Zwycięzców wyłoni 30-osobowa Kapituła Godła „Teraz Polska”, na podstawie ocen przeprowadzonych przez niezależne komisje ekspertów. W skład Kapituły wchodzą autorytety życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego i naukowego.