FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
3 dni w Monachium za 3 minuty filmu!

3 dni w Monachium za 3 minuty filmu!

2 kwietnia 2014

Wystartował konkurs Biznes w Niemczech!

Od 1 kwietnia można zgłaszać filmiki konkursowe do udziału w projekcie Biznes w Niemczech, nad którym patornat objęła nasza Fundacja. Do wygrania jest 3 miesięczna akceleracja biznesu w sieci Business Link oraz udział w 3dniowej wizycie studynej w Monachium, europejskiej Dolinie Krzemowej. Wartość nagród to 10.000 zł, pozyskane kontakty bezcenne.

Dzięki projektowi Biznes w Niemczech polskie innowacyjne projekty będą miały szansę na zagraniczną ekspansję. W wyniku projektu uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z działalnością w strefie euro oraz poznają mechanizmy rynkowe zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Partner porojektu - Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej nie jest jedynie grantodawcą w projektach polsko-niemieckich. Poprzez realizację projektów własnych i wsparcie wartościowych projektów zewnętrznych nasza instytucja pragnie stymulować doskonalenie i rozwój zawodowy, czego przykładem jest zorganizowany przez Justa PR konkurs na polskie start-upy, - podkreślają dyrektorzy FWPN, prof. dr hab. Krzysztof Miszczak i Cornelius Ochmann.

Projekt skierowany do młodych Polaków zaczynających swoją karierę w biznesie przyczyni się do profesjonalizacji życia zawodowego, pozwoli młodym ludziom pewniej rozpocząć karierę zawodową, a w przyszłości – działać w świecie profesjonalnym dodają dyrektorzy FWPN.

W czerwcu jury konkursu wyłoni autorów 5 najlepszych pomysłów, których zaprosimy na wyjazd studyjny do Monachium. Nagrodą główną jest zaproszenie do udziału w trzydniowej wizycie studyjnej w Monachium. Organizatorzy pokrywają koszty transportu, noclegów, tłumacza oraz organizują interesujące biznesowe spotkania z praktykami na terenie Bawarii.

Aby wziąć udział w projekcie należy nagrać krótki filmik z prezentacją swojego pomysłu lub usługi, który autor chciałby wprowadzić na rynek niemiecki. Filmik należy wysłać korzystając z formularza zamieszczonego na stronie www.bizneswniemczech.pl

Filmik nie powinien być dłuższy niż 3 minuty. Powinien natomiast odpowiadać na poniższe kwestie:

1. co to za projekt/produkt/usługa
2. jakie potrzeby zaspakaja
3. w czym jest innowacyjny
4. jaka jest konkurencja
5. czym się wyróżnia na tle konkurencji
6. do kogo kierujesz projekt/produkt/usługę
7. stopień zaawansowania prac
8. kanały dystrybucji i sprzedaży
9. polityka cenowa
10. dlaczego właśnie Ty powinieneś pojechać z nami do Monachium

Organizatorzy projektu Biznes w Niemczech zapewniają laureatom transport i pobyt oraz aranżują ciekawe spotkania biznesowe w Monachium, europejskiej Dolinie Krzemowej. Prace- filmiki prezentujące pomysł na biznes można zgłaszać do 30 maja.

Zapraszamy do odwiedzenia projektu Biznes w Niemczech w internecie:
www.bizneswniemczech.pl

www.facebook.com/BizneswNiemczech

twitter.com/bizneswniemczec

Kontakt:
Justyna Gaj - koordynatorka projektu Biznes w Niemczech
e-mail: j.gaj@justapr.pl tel. 0048 – 509 - 216 - 076

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.