FUNDACJA TERAZ POLSKA

Bydgoszcz europejską stolicą Design Thinking

środa, 4 maja 2016

Już po raz trzeci Bydgoszcz na cztery czerwcowe dni (22.06-26.06) stanie się europejską stolicą metodologii Design Thinking. W murach Opery Nova spotkają się sympatycy, praktycy i eksperci, którzy w Polsce, Europie i świecie pracują i inspirują się metodyką Design Thinking. 

POLISHOPA Design Thinking Conference 2016 jest wydarzeniem, które przybliża metodykę DT, wspomagającą proces projektowania nowych produktów bądź usług w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb odbiorcy ostatecznego. Metodą tą posługują się znane światowe marki takie jak: Apple, SAP, IKEA, Shimano, NOKIA i wiele innych. 

- Od kilku lat można obserwować intensywny rozwój tej dziedziny w Polsce. Stąd też przed trzema laty zrodził się pomysł, by zorganizować międzynarodową konferencję w Bydgoszczy. W tym roku nasze wydarzenie ma charakter globalny. Po raz pierwszy na konferencji wystąpią prelegenci spoza Europy  – mówi Radosław Ratajczak, CEO SHOPA.

W tym roku poza dwoma dniami wykładów organizatorzy zapraszają na zamknięty dwudniowy warsztat, podczas którego uczestnicy będą mogli zapoznać się bliżej z metodyką DT. 

Oficjale otwarcie rejestracji planowane jest na 16.05.2016 r. 

Więcej o wydarzeniu dowiesz się na www.polishopa.pl

 

 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.