FUNDACJA

Bydgoszcz europejską stolicą Design Thinking

środa, 04 maja 2016

Już po raz trzeci Bydgoszcz na cztery czerwcowe dni (22.06-26.06) stanie się europejską stolicą metodologii Design Thinking. W murach Opery Nova spotkają się sympatycy, praktycy i eksperci, którzy w Polsce, Europie i świecie pracują i inspirują się metodyką Design Thinking. 

POLISHOPA Design Thinking Conference 2016 jest wydarzeniem, które przybliża metodykę DT, wspomagającą proces projektowania nowych produktów bądź usług w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb odbiorcy ostatecznego. Metodą tą posługują się znane światowe marki takie jak: Apple, SAP, IKEA, Shimano, NOKIA i wiele innych. 

- Od kilku lat można obserwować intensywny rozwój tej dziedziny w Polsce. Stąd też przed trzema laty zrodził się pomysł, by zorganizować międzynarodową konferencję w Bydgoszczy. W tym roku nasze wydarzenie ma charakter globalny. Po raz pierwszy na konferencji wystąpią prelegenci spoza Europy  – mówi Radosław Ratajczak, CEO SHOPA.

W tym roku poza dwoma dniami wykładów organizatorzy zapraszają na zamknięty dwudniowy warsztat, podczas którego uczestnicy będą mogli zapoznać się bliżej z metodyką DT. 

Oficjale otwarcie rejestracji planowane jest na 16.05.2016 r. 

Więcej o wydarzeniu dowiesz się na www.polishopa.pl

 

 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter