FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Ludowy Zaspół Artystyczny PROMNI SGGW w Warszawie, fot. Kaka.media
Ludowy Zaspół Artystyczny PROMNI SGGW w Warszawie, fot. Kaka.media

Czas Wigilii, czas dialogu. Świąteczne spotkanie Klubu „Teraz Polska”

8 grudnia 2023

Wczoraj, 7 grudnia br.,  w gościnnych progach Rezydencji Klonowa-Belweder w Warszawie odbyło się spotkanie wigilijne Klubu „Teraz Polska” z udziałem członków kapituły Godła „Teraz Polska”, laureatów Konkursu „Teraz Polska” oraz przedstawicieli firm i instytucji, współpracujących z Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego.

Prof. Michał Kleiber, przewodniczący Kapituły Godła „Teraz Polska”, fot. Kaka.media

- Chcemy wykorzystać przedświąteczną aurę do integracji Laureatów Konkursu „Teraz Polska” oraz osób współpracujących z Fundacją. Rodzina Godla „Teraz Polska” stale się powiększa i liczy już 850 przedsiębiorstw. Tylu zwycięzców nagrodziliśmy w czasie ponad 30. lat istnienia Konkursu, a ponad 120 firm nadal posiada prawo do korzystania ze znaku „Teraz Polska” i co roku je odnawia. To dowód na to, jak skutecznym narzędziem promocyjnym jest ten biało-czerwony znak. Według ostatnich badań cieszy się on 88-procentową rozpoznawalnością. Proszę nie zapominajcie o tym. Zachęcajcie do udziału w Konkursie Waszych partnerów biznesowych i kontrahentów, co do których solidności jesteście przekonani. – powiedział na powitanie prof. Michał Kleiber, przewodniczący Kapituły Godła „Teraz Polska”.

Krzysztof Przybył,prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego,  fot. Kaka.media

- Korzystamy dziś z atmosfery Świąt Bożego Narodzenia, by celebrować przyjaźń. Bo niczym jest bogactwo, stanowiska czy władza bez przyjaźni i przyjaciół, na których można liczyć w każdym momencie, dobrym i złym. Dziś, widząc Państwa  zdaję sobie sprawę, że nasza Fundacja jest otoczona przyjaciółmi. – powiedział prezes Fundacji Krzysztof Przybył. Zwrócił także uwagę na najnowsze wydanie Magazynu Teraz Polska Nr 2/2023, którego motywem przewodnim jest hasło CZAS DIALOGU, bo - nic tak nie jest potrzebne, jak powrót do rozmowy, przystąpienie do dialogu i rozpoczęcie odbudowy wspólnoty.  

Kardynał Kazimierz Nycz, fot. Kaka.media

Następnie życzenia świąteczne złożył członek Kapituły Godła „Teraz Polska” kardynał Kazimierz Nycz, który podkreślił wymowę świątecznej tradycji i jej unikalną rolę we współczesnym świecie.

Minister Piotr Ćwik, fot. Kaka.media

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP, minister Piotr Ćwik, w imieniu Prezydenra RP złożył wszystkim zebranym  życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Minister Ćwik, zauważył też, że takie spotkania, oprócz wymiaru kulturowego i duchowego, pozwalają budować pozytywne i trwałe relacje, a także są inspiracją dla polskiego biznesu, który walczy na rynkach polskim i zagranicznym o rozpoznawalność jakością swoich produktów i usług.

Prezes Krzysztof Pietraszkiewicz ze statuetką „Promotor Polski”, fot. Kaka.media

Podczas tegorocznego  spotkania miały miejsce dwie sympatyczne uroczystości. Statuetką Promotor Polski został uhonorowany dr Krzysztof Pietraszkiewcz, wieloletni były prezes Związku Banków Polski i wieloletni członek Kapituły „Teraz Polska”.

Od lewej: Irmina Dubaniowska-Kutek, Krzysztof Przybył i Marzena Tataj, red.prowadząca Magazyn Teraz Polska, fot. Kaka.media

Historyk sztuki Irmina Dubaniowska – Kutek, reprezentująca Wita Bogusławskiego, malarza i rzeźbiarza, autora okładki ostatniego Magazynu Teraz Polska przekazała na cele statutowe Fundacji rzeźbę jego autorstwa. Wywiad z Witem Bogusławskim pod LINKIEM

Spotkanie uświetnił występ Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.  W programie usłyszeliśmy pieśni i kolędy w opracowaniu muzycznym Jaremy Jarosińskiego. Partie solowe wykonała studentka SGGW Karolina Lizer – wokalistka i kompozytorka, laureatka Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Spotkanie prowadził Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.

 

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.