FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
DEBATA: Sportowiec na emeryturze, czyli co dalej po ostatnim złocie?

DEBATA: Sportowiec na emeryturze, czyli co dalej po ostatnim złocie?

30 września 2016

We wtorek, 18 października 2016 roku w  Muzeum Sportu i Turystyki odbędzie się debata "Sportowiec na emeryturze, czyli co dalej po ostatnim złocie?" z udziałem m.in. Roberta Korzeniowskiego, Tomasza Majewskiego oraz Czesława Langa. 

2016 roku mija pod znakiem największych sportowych imprez. Niektóre z nich stały się okazją dla wielu sportowców do oficjalnego zakończenia kariery. Celem debaty jest odpowiedź na pytanie: „Jak wygląda sportowa emerytura polskiego sportowca?”. Podczas rozmowy z olimpijczykami i mistrzami wielu dziedzin sportu sprawdzimy, w jaki sposób polscy sportowcy przygotowują się do zakończenia kariery i jak radzą sobie na sportowej emeryturze. Porozmawiamy także o warunkach, jakie zapewnia państwo sportowcom-emerytom i w jaki sposób wykorzystuje ich potencjał. 

Wśród uczestników debaty m.in.: Robert Korzeniowski, Tomasz Majewski, Czesław Lang.

 

Debata: „Sportowiec na emeryturze, czyli co dalej po ostatnim złocie?”

Organizatorzy: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Muzeum Sportu i Turystyki

Termin: 18 października 2016,  godz. 12:00 (Rejestracja od godz. 11:30)

Miejsce: Muzeum Sportu i Turystyki

Akredytacje dla mediów: a.siedlinska@terazpolska.pl

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.