FUNDACJA TERAZ POLSKA

Debata: W jedności siła

czwartek, 16 stycznia 2014

Miło nam zaprosić Państwa na kolejną debatę organizowaną przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego oraz Magazyn Teraz Polska. 

Idea debaty narodziła się wraz z tematem przewodnim przygotowywanego numeru magazynu TERAZ POLSKA, jakim jest rola kobiet w życiu publicznym, społecznym, gospodarczym i politycznym, pt. "Czy Polska jest kobietą?".

Okazało się, że w tak bliskiej dla Fundacji dziedzinie, jaką jest promocja Polski, prym wiodą właśnie kobiety. Podczas dyskusji postaramy się dowiedzieć, jak wygląda wizerunek marki narodowej widziany oczami pierwszych dam promocji Polski – liderek, odpowiedzialnych za marketing narodowy w takich dziedzinach jak: dyplomacja publiczna, kultura, gospodarka, turystyka oraz przemysł rolno-spożywczy.

Czy kobiety są bardziej skłonne do współpracy, do realizowania wspólnych przedsięwzięć, tak ważnych w kreowaniu spójnej marki Polska? 

PROGRAM DEBATY

15:00-15:05 Powitanie – Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego

15:05-15:15 Wprowadzenie do debaty – Paweł Rabiej, prezes THINKTANK

15:15-16:45 Debata: Współdziałanie siłą marki Polska.

Prowadzenie - Adam Mikołajczyk, prezes Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc

Uczestniczki:

  Ilona Antoniszyn-Klik – podsekretarz stanu, Ministerstwo Gospodarki
  Katarzyna Kacperczyk – podsekretarz stanu Ministerstwo Spraw Zagranicznych
  Katarzyna Sobierajska- podsekretarz stanu Ministerstwo Sportu i Turystyki
  Monika Smoleń – podsekretarz stanu Ministerstwo Kultury i Sztuki
  Zofia Szalczyk – podsekretarz stanu Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Dyskusja z udziałem publiczności

16:45-17:00 Podsumowanie – dr Jarosław Górski, WNE UW

Zapraszamy dziennikarzy na debatę, która odbędzie się w Rezydencji Belweder-Klonowa przy ul. Flory 2 w Warszawie, w dniu 22 stycznia br. o godz. 15:00. W związku z ograniczoną ilością miejsc i wymogiem akredytacji prosimy o rejestrację do dnia 21 stycznia br.

Rejestracja: TUTAJ

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.