FUNDACJA TERAZ POLSKA

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego uhonoruje Promotorów Polski podczas EEC 2020 w Katowicach

Przyznanie tytułu Promotor Polski podczas EEC 2019 w Katowicach. Fot. Kamil Broszko
środa, 2 września 2020

3 września br. o godz. 15:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (Plac Sławika i Antalla 1, sala wielofunkcyjna G) odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek  „Promotor Polski”.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego od 30 lat jest organizatorem Konkursu „Teraz Polska”, którego celem jest wskazywanie najlepszych produktów i usług, wyróżniających się swoimi walorami jakościowymi. Ale oprócz firm „Teraz Polska” promuje także ludzi i instytucje, których osiągnięcia współtworzą pozytywny wizerunek naszego kraju. Od 2017 roku w stolicach polskich regionów podczas kongresów i wydarzeń biznesowych Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przyznaje tytuł „Promotor Polski”. Ma on w sposób w wyjątkowy nagradzać i promować osiągane lokalnie sukcesy Polaków i rodzimej przedsiębiorczości.

Wierzymy, że wizerunek Polski to przede wszystkim ludzie. Stąd nasze przekonanie, że warto wyróżniać rodaków, którzy poprzez swoją działalność i osiągnięcia na polu naukowym, kulturalnym, społecznym,  sportowym lub biznesowym wzmacniają wizerunek marki narodowej – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

3 września br. o godz. 15:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (Plac Sławika i Antalla 1, na scenie otwartej w sali wielofunkcyjnej G ) – podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego EEC 2020 – odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek „Promotor Polski”. Laureatami tytułu zostaną: Sonia Draga, Piotr Uszok i prof. Arkadiusz Mężyk a wręczeń dokonają: poseł PE prof. Jerzy Buzek, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego Krzysztof Przybył, członek Zarządu Województwa Śląskiego Beata Białowąs oraz prezes PTWP (organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego) Wojciech Kuśpik.

Dotychczasowi wyróżnieni tytułem „Promotor Polski” ze Śląska to: prof. Marian Zembala, Teresa Mokrysz, Marcin Wyrostek, Joanna Wnuk-Nazarowa, Małgorzata Mańka-Szulik, Tadeusz Donocik, prof. Paweł Buszman, Alicja Knast, Tomasz Konior, Artur Rojek.

Informacje o Laureatach tytułu Promotor Polski 2020 - edycja Śląsk

 

Patroni medialni wydarzenia

        

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.