FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Gardens-Software Sp. z o.o.
Fot. Gardens-Software Sp. z o.o.

Gardens-Software Sp. z o.o.

26 maja 2022

Gardens-Software Sp. z o.o. to jedyny polskim producent oprogramowania klasy ERP, który opracował wyspecjalizowany język programowania wysokiego poziomu QLX i (IDE) zintegrowane środowisko rozwoju aplikacji ERP - Gardens Application Model (GAM).

To, co wyróżnia Gardens Software na rynku jest posiadanie własnego języka programowania wysokiego poziomu QLX, kompilatora oraz środowiska rozwoju zawartego w aplikacji. Technologie Gardens-Software umożliwiają dowolne przekształcenia wszystkich obszarów systemu GERP także w trakcie działania systemu. Daje to ogromne możliwości uzyskania ponadprzeciętnych zdolności adaptacyjnych systemu GERP.

Podstawowym produktem oferowanym przez firmę jest oprogramowanie Gardens ERP (GERP) dostarczane z własną platformą rozwoju aplikacji. System składa się z modułów funkcjonalnych wspomagających sprzedaż i dystrybucję, produkcję, CRM, zarządzanie finansami, księgowość i kontroling, kadry i płace, zaawansowane analizy BI, zarządzanie projektami, serwis, WMS, wsparcie e-commerce, obieg dokumentów, konsolidację finansową i inne.

Robert Wojtkowski, prezes zarządu Gardens-Software Sp. z o.o

Nasz produkt Gardens ERP jest rozpoznawalny jako pierwsza polska platforma służąca do rozwoju systemów informatycznych wspierających zarządzanie średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, w klasie takich systemów jak SAP czy Dynamics. Na całym świecie wiadomo, że licencje na oprogramowanie produkowane w danym kraju stanowią dobro narodowe, bo są wartościami niematerialnymi generującymi zyski netto. Produkcja i rozwój takich systemów jak Gardens ERP, który dostarcza swój własny, niezależny język programowania i zapewnia nieograniczony rozwój przedsiębiorstw przez ich cyfryzację i automatyzację, jest dzisiaj sprawą kluczową. Nasza marka jest już rozpoznawalna w Polsce, a ma szansę zdobyć całą Europę.

Cała technologia wytwarzania naszego oprogramowania, zintegrowane środowisko rozwoju, język programowania czwartej generacji służący do rozwoju i wdrożeń systemu ERP, cała metodyka wdrażania Gardens ERP powstały w Polsce i powinny nosić Godło „Teraz Polska”. Będziemy promować nasze systemy jako produkty polskie i niezależne od dostawców zagranicznych, które służą rozwojowi polskiego przemysłu.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.