FUNDACJA TERAZ POLSKA

Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp. k.
piątek, 5 czerwca 2020

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm branży spożywczej. To lider na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, Czechach, Rumunii i na Słowacji, oraz ich czołowy producent na Węgrzech, Bułgarii, Litwie i Łotwie. To także wiodący w Europie Środkowo-Wschodniej producent produktów instant (kawa cappuccino, kakao, zabielacze w proszku do kawy, herbatki rozpuszczalne). Maspex to także lider na rynku makaronów w Polsce oraz ich wiodący producent w Rumunii. Zajmuje też mocną pozycję na rynku dżemów i sosów, a także czołową wśród producentów keczupów, dań gotowych i przetworów warzywnych w Polsce. Produkty Grupy Maspex trafiają do ponad 60 krajów na całym świecie: w Europie, USA, Kanadzie, a  także na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

Lubella to zdecydowany lider na rynku makaronów w Polsce oraz znany i ceniony producent wyrobów zbożowych takich jak: płatki śniadaniowe, mąki, kasze oraz paluszki. Marka posiada 140-letnie doświadczenie w przetwórstwie zbóż, umiejętnie łącząc tradycję z nowoczesnymi technologiami. Firma używa do produkcji tylko surowców najwyższej jakości pochodzących od sprawdzonych dostawców, aby spełnić najwyższe standardy na każdym etapie powstawania produktów i w efekcie dostarczyć na rynek wyroby o stałej, gwarantowanej jakości.
Makaron Lubella Świderki to jeden z najbardziej popularnych makaronów. Ma unikalny smak za sprawą wysokiej jakości pszenicy i specjalnemu procesowi mielenia. Po ugotowaniu nie skleja się, ma odpowiednią twardość i sprężystość.

 

Dowiedz się jak zdobyć Godło „Teraz Polska”

 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.