FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
II edycja Rynek rolno-spożywczy we Francji

II edycja Rynek rolno-spożywczy we Francji

22 września 2014

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa na II edycję międzynarodowej konferencji poświęconej rynkowi rolno-spożywczemu we Francji pt. Rynek rolno-spożywczy we Francji oraz w krajach Beneluxu będące III wydarzeniem z cyklu konferencje branżowe FR biznes-prawo-ekonomia, które ma na celu propagowanie wiedzy nt. rynku francuskiego, a przez to ma na celu ułatwienie eksportu polskich firm sektora rolno-spożywczego do Francji jak również do krajów Beneluxu.

Wśród ekspertów swój udział potwierdzili:

– Roxane Feller, Dyrektor ds. Gospodarczych, FoodDrinkEurope,

- Jean-Pierre Forestier, były Dyrektor Generalny Tulip France (grupa Danish Crown)
członek Biura francuskiej Izby Agentów Handlowych,

– Chris Botterman, Prezes Geopa-Copa

Kontakt:
Dział Marketingu:
Aneta Wójcik tel. 0048 505 571 593
e-mail: a.wojcik@lhexagone.pl

 

 

 

Konferencja, biorąc pod uwagę udział reprezentantów organizacji unijnych – stawia sobie za cel pomoc w kreowaniu silnej pozycji polskich marek na tych rynkach. Biorąc pod uwagę możliwości jakie daje rynek francuski, jak również obecnie przeżywane trudności polskich firm w eksporcie na rynek rosyjski – konferencja ma na celu szeroko rozumianą pomoc polskim firmom chcącym eksportować do Francji czy Belgii. Ponadto tak jak poprzednio organizowane wydarzenie, tak również to – wpisuje się doskonale w kalendarz francuskich przedsięwzięć promocyjnych, jakim jest z pewnością organizowany na skalę międzynarodową jesienią 2014 r. salon SIAL w Paryżu.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.