FUNDACJA

ITAKA - 30 lat pasji!

Teraz Polska
piątek, 22 listopada 2019

W czwartek 21 listopada 2019 r. podczas otwarcia TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki, Krzysztof Przybył – prezes Zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego złożył gratulacje ITACE z okazji Ich jubileuszu.

Biuro Podróży ITAKA powstało w 1989 r., a od 2009 r. dzięki pasji i ciężkiej pracy zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Zostało wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami za wysoką jakość świadczonych usług turystycznych, w tym Godłem "Teraz Polska” w 2018 r.

Chcąc uczcić 30. urodziny, biuro zostało partnerem Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw - jednego z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. 

 „27. edycja TT Warsaw pokazuje od ilu lat jesteśmy obecni na targach. Na początku celem była promocja oferty, pozyskanie najlepszych agentów i zagranicznych kontrahentów. ITAKA rosła razem z targami. TT Warsaw są obecnie postrzegane jako prestiżowe wydarzenie branżowe nie tylko w Polsce, ale także za granicą. ITAKA w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Chcemy to mocno zaakcentować na targach, do czego z pewnością przyczyni się nasze partnerstwo”- mówi Piotr Henicz, wiceprezes ITAKI.

 

„Po raz pierwszy partnerem TT Warsaw został touroperator. To ciekawa perspektywa, ponieważ  oferta ITAKI jest niezwykle bogata i różnorodna. Wysoko sobie cenię naszą wieloletnią współpracę i jestem głęboko przekonana, że to będzie wyjątkowa edycja i nasze wspólne turystyczne święto” – podkreśla  Urszula Potęga, pomysłodawczyni Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw i prezes Zarządu MT Targów Polska, spółki nagrodzonej Godłem "Teraz Polska" w 2017 roku.

 

Targi TT Warsaw trwają do soboty 23 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wydarzeniu patronują: Minister Sportu i Turystyki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Prezes Polskiej Izby Turystyki.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter