FUNDACJA TERAZ POLSKA

ITAKA - 30 lat pasji!

Teraz Polska
piątek, 22 listopada 2019

W czwartek 21 listopada 2019 r. podczas otwarcia TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki, Krzysztof Przybył – prezes Zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego złożył gratulacje ITACE z okazji Ich jubileuszu.

Biuro Podróży ITAKA powstało w 1989 r., a od 2009 r. dzięki pasji i ciężkiej pracy zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Zostało wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami za wysoką jakość świadczonych usług turystycznych, w tym Godłem "Teraz Polska” w 2018 r.

Chcąc uczcić 30. urodziny, biuro zostało partnerem Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw - jednego z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. 

 „27. edycja TT Warsaw pokazuje od ilu lat jesteśmy obecni na targach. Na początku celem była promocja oferty, pozyskanie najlepszych agentów i zagranicznych kontrahentów. ITAKA rosła razem z targami. TT Warsaw są obecnie postrzegane jako prestiżowe wydarzenie branżowe nie tylko w Polsce, ale także za granicą. ITAKA w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. Chcemy to mocno zaakcentować na targach, do czego z pewnością przyczyni się nasze partnerstwo”- mówi Piotr Henicz, wiceprezes ITAKI.

 

„Po raz pierwszy partnerem TT Warsaw został touroperator. To ciekawa perspektywa, ponieważ  oferta ITAKI jest niezwykle bogata i różnorodna. Wysoko sobie cenię naszą wieloletnią współpracę i jestem głęboko przekonana, że to będzie wyjątkowa edycja i nasze wspólne turystyczne święto” – podkreśla  Urszula Potęga, pomysłodawczyni Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw i prezes Zarządu MT Targów Polska, spółki nagrodzonej Godłem "Teraz Polska" w 2017 roku.

 

Targi TT Warsaw trwają do soboty 23 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wydarzeniu patronują: Minister Sportu i Turystyki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Prezes Polskiej Izby Turystyki.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.