FUNDACJA TERAZ POLSKA

InPost, Laureat Godła Teraz Polska na pomoc szpitalom #terazpomoc

Fot. LinkedIn Rafał Brzoska
piątek, 27 marca 2020

 

Rafał Brzoska, założyciel i szef Grupy InPost, zdobywcy Godła Teraz Polska, zachęca innych przedsiębiorców do pomocy.

- Trafia do nas mnóstwo rozpaczliwych próśb dyrektorów polskich szpitali, którzy nie maja już żadnych środków ochrony. Dajemy przykład i zachęcamy innych do pomocy - zdobyliśmy maseczki i przekazaliśmy już łącznie 100 000 szt. dla najbardziej potrzebujących szpitali. Dziś dotarły do kolejnych 13 szpitali w całej Polsce. – podaje Rafał Brzoska.

InPost wspiera także  bezpłatną logistyką wspaniałe inicjatywy pomocy innych firm.  - Tak było w przypadku firmy Lotte Wedel, która za naszym pośrednictwem dostarcza bezpłatne pakiety słodyczy dla szpitali zakaźnych i ich personelu. – dodaje Brzoska.

InPost zabezpieczył wszystkich pracowników w środki ochrony, w tym kilkaset tysięcy maseczek, które wystarczą na najbliższe 60 dni. Aby ograniczyć do minimum kontakt kurierów z klientami, którzy otrzymują paczki bezpośrednio w domu, InPost  zaprzestał zbierania podpisów na terminalach kurierskich. Teraz wystarczy, aby klient podał kurierowi unikalny kod odbioru, a przesyłka zostanie wydana w bezpiecznej odległości lub pozostawiona pod drzwiami, niwelując ryzyko rozprzestrzeniania wirusa. Przesyłki z paczkomatów również można odbierać bezdotykowo, korzystając ze specjalnej aplikacji.

Źródło: LinkedIn Rafał Brzoska, FB InPost

Zdjęcia: LinkedIn Rafał Brzoska

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.