FUNDACJA TERAZ POLSKA

Jak Godło „Teraz Polska” działa na klientów

Fot. Kamil Broszko/Broszko.com
poniedziałek, 25 listopada 2019

Godło „Teraz Polska” należy do najefektywniejszych znaków promocyjnych na Polskim rynku. Istnieje od 30 lat i przez ten czas nigdy nie zawiodło zaufania, które pokładają w nim krajowi konsumenci, rzetelnie wskazując najlepsze produkty, usługi i innowacje. Obecnie trwa nabór do jubileuszowej 30. edycji Konkursu „Teraz Polska” warto więc prześledzić podstawowe fakty statystyczne związane z oddziaływaniem Godła na klientów.

  • 79,3 % respondentów uważa, że Godło „Teraz Polska” jest dobrym sposobem oznaczania wysokiej jakości polskich produktów i usług,
  • 77 % osób, które zauważyły Godło „Teraz Polska” na produktach i usługach, dokonało zakupu tych produktów,
  • 74,4 % badanych było w stanie podać marki lub grupy produktowe oznaczone Godłem „Teraz Polska”,
  • 72 % badanych twierdzi, że Godło „Teraz Polska” gwarantuje wysoką jakość produktu.

 

Powyższe wyniki pochodzą z badań społeczno-rynkowych, zrealizowanych przez firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku (fale badań przeprowadzonych w roku 2017, 2018, 2019). RAPORT 

Jak zgłosić się do Konkursu?
Wszelkie informacje można znaleźć TUTAJ,
a także dzwoniąc pod nr tel. 22 826 01 91 lub pisząc na adres e-mail: konkurs@terazpolska.pl 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.