FUNDACJA

Lang i Pruszyński o Godle „Teraz Polska”

Fot. Kamil Broszko/Broszko.com
czwartek, 21 listopada 2019

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do Konkursu „Teraz Polska”. Zwycięzcy otrzymają prawdo do posługiwania się niezwykłym znakiem promocyjnym – Godłem „Teraz Polska. Oto, co sądzą o nim wybitni przedsiębiorcy Czesław Lang i Krzysztof Pruszyński.

– Godło „Teraz Polska” to wyjątkowe wyróżnienie i jesteśmy zaszczyceni faktem, że znaleźliśmy się w gronie uhonorowanych. Tour de Pologne to nasz narodowy wyścig z piękną tradycją, sięgającą 1928 roku. Dziś łączy sportową rywalizację na najwyższym poziomie z promocją Polski, co idealnie wpisuje się w cele i wartości Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego – mówi Czesław Lang, twórca i szef wyścigu Tour de Pologne.

– Godło „Teraz Polska” jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem promującym polskich przedsiębiorców. Dzięki niemu wysyłamy do naszych klientów sygnał, że jesteśmy solidnym kontrahentem, a nasze produkty są najwyższej jakości. Godło to dla nas renoma potwierdzona z jednej strony niezależnością ocen ekspertów i Kapituły, z drugiej, zaufaniem konsumentów – mówi Krzysztof Pruszyński, twórca i prezes zarządu Blachy Pruszyński.

Jak zgłosić się do Konkursu? 
Wszelkie informacje można znaleźć TUTAJ
a także dzwoniąc pod nr tel. 22 826 01 91 lub pisząc na adres e-mail: konkurs@terazpolska.pl

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter