FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
www.vitalvoices.pl
www.vitalvoices.pl

Nowy nabór do programu mentoringowego

16 września 2014

Z dniem 1 września ruszył nabór do kolejnej, czwartej już edycji programu mentoringowego Vital Voices Poland. Od połowy listopada br., 16 kobiet będzie mogło rozwijać kompetencje u boku mentorek – wybitnych kobiet reprezentujących środowisko biznesu. Rekrutacja do programu trwa do 21 września.

Sieć Vital Voices tworzą najbardziej wpływowe kobiety świata, szefowe globalnych korporacji oraz te przedsiębiorcze kobiety, które aspirują do bycia liderkami w swoich lokalnych społecznościach. W tym roku, zaproszenie kierowane jest do Pań, które prowadzą własne firmy od minimum dwóch lat.

 

Podstawowe kryteria naboru to:

  • prowadzenie własnej firmy przez minimum dwa lata;
  • silna motywacja do rozwoju;
  • znajomość   języka angielskiego;
  • mile widziana jest działalność na rzecz środowiska lokalnego i kobiet.

 

Zakwalifikowane panie, w ciągu dziesięciu dni będą mogły m.in. współpracować z mentorkami. Wierzymy, że mentoring jest wyjątkowym i jednym z najlepszych narzędzi rozwijającym kompetencje przywódcze. Jest to niezwykle ważne dla Pań, które biznes swój prowadzą stosunkowo krótko. Co ciekawe, choć osoby bardziej doświadczone dzielą się wiedzą z tymi mniej doświadczonymi, cała magia tej relacji polega na tym, że mentorka dostaje tyle samo, jeśli nie więcej od swej mentee. Dzielenie się z innymi wzbogaca i rozwija każdego człowieka – mówi Agnieszka Bilińska, CEO Vital Voices Poland.

Jak co roku, program wzbogacany jest również szeregiem dodatkowych inicjatyw – szkoleń i spotkań. W poprzednich edycjach, uczestniczki programu mogły spotkać się też z gośćmi specjalnymi z zagranicy: Melanne Verveer, ambasadorki ds. Globalnych Kobiet, Margaux Bergen, wiceprezes Vital Voices Global Partnership, czy byłymi congresswomen Pat Schroeder i Constance Morella.

Wierzę, że dzięki naszemu programowi rośnie w Polsce ilość silnych, kompetentnych i  dzielących się swymi doświadczeniami  liderek. Wiemy, że nasze stypendystki 'tu i teraz' zmieniają otaczającą ich rzeczywistość. Gdy spotykamy się po raz pierwszy mają marzenia. Gdy kończą nasz program mają wizję, plan działania i kapitał kontaktów w sieci Vital Voices mówi dr Daria Gołębiowska - Tataj, Prezes Vital Voices Poland.

Vital Voices Poland jest częścią organizacji Vital Voices Global Partnership, założonej w Stanach Zjednoczonych przez Hillary Clinton i Madeleine Albright. Na czele polskiego oddziału Vital Voices stoją dr Daria Gołębiowska –Tataj oraz specjalistka w dziedzinie mentoringu, Agnieszka Bilińska – CEO

Vital Voices Poland. Globalna działalność Vital Voices poszerza się z każdym dniem. Obecnie organizacja działa na rzecz kobiet w Afryce, Azji, Europie, Ameryce Łacińskiej i Północnej, na Karaibach i na Bliskim Wschodzie. Zakres inicjatyw podejmowanych przez Vital Voices zależy od potrzeb danego kraju.

--------------------------------------------------------------------

Informacje dodatkowe

Anita Zdrojewska, PUBLINK, 501 175 595, publink@publink.com.pl

Agnieszka Bilińska, CEO, Vital Voices Chapter Poland, 601 441 340, info@vitalvoices.pl

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.