FUNDACJA TERAZ POLSKA

PODCAST "TERAZ POLSKA"

Fot. Kamil Broszko/Broszko.com
wtorek, 8 października 2019

Jakie warunki powinny być spełnione do dalszego rozwoju innowacyjności? Jakie mamy bariery, a jakie przewagi w ekosystemie polskiej innowacyjności? W jaki sposób uwarunkowania społeczno - kulturowe wpływają na rozwój innowacji? Czy potrzebny jest pakt społeczny na rzecz innowacyjności? Czy polskie innowacje mają szansę stać się markami globalnymi i budować wizerunek Polski na świecie? Odpowiedzi znajdziesz w załączonym podcaście.

Rozmawiają dr Patryk Dziurski (SGH), Bogusława Skowroński (MIT Enterprise Forum Poland) oraz Laureaci Godła „Teraz Polska”: prof. Piotr Skarżyński (Medincus) i prof. Anna Wójcicka (Warsaw Genomics). Moderatorem jest Radek Brzózka, dziennikarz i prezenter TVP, popularyzator nauki.

PODCAST "TERAZ POLSKA": „Innowacyjność kołem zamachowym rozwoju Polski”


Zgłoś produkt, usługę czy innowację do XXX edycji Konkursu „Teraz Polska”! Wszelkie informacje można uzyskać tutaj, a także dzwoniąc: 22 826 01 91 lub pisząc: konkurs@terazpolska.pl

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.