FUNDACJA TERAZ POLSKA

Polish Businesswoman Congress 2014 pod patronatem "Teraz Polska"

poniedziałek, 17 lutego 2014

Polish Businesswoman Congress 2014 pod patronatem "Teraz Polska".

Polish Businesswoman Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 1000 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości. To wydarzenie podczas, którego wystąpią najlepsi mówcy z międzynarodowym doświadczeniem, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu. Wydarzeniu ma zaszczyt patronować Magazyn "Teraz Polska" oraz Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego.

Dlaczego powinnaś/powinieneś zapisać się na wydarzenie?

• Pragniesz w pełni realizować swój potencjał i potencjał swojej firmy.
• Pragniesz zarabiać jeszcze więcej pieniędzy.
• Pragniesz zdobyć skuteczną wiedzę i wsparcie w realizacji Twoich celów.
• Pragniesz poznać techniki z obszaru brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów i zarządzania płynnością finansową firmy.
• Pragniesz poznać ciekawych ludzi, pełnych pomysłów, którzy zarażą Cię do działania.
• Szukasz ciekawych osób z inicjatywą, do realizacji własnych projektów.


Jeżeli utożsamiasz się z którymś z powyższych podpunktów, to Polish Businesswoman Congress jest z pewnością dla Ciebie. Nic nie tracisz, a jedynie możesz zyskać.


Uznani mówcy i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej: Anna Szubert, Aneta Murakowska, Dr Izabela Lenartowicz, Elżbieta Krokosz, Agnieszka Brytan – Jędrzejowska, Jolanta Grażyna Łukasiak-Malicka, Maria Jolanta Batycka-Wąsik, Ewa Plucińska, Danuta Terpiłowska, Kamila Rowińska i inni.


Goście specjalni wydarzenia: Ewa Minge, Małgorzata Potocka, Anna Kalata, Krystyna Kofta. Uroczystego otwarcia Kongresu dokona Pierwsza Dama Polski - Jolanta Kwaśniewska.


www.businesswomanlife.pl/congress


Czas i miejsce:
Hotel Gromada Airport
Ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie
28.03.2014 r

 

Program wydarzenia
08.30-10.00 – Rejestracja gości
10.00-10.10 – Otwarcie Kongresu
10.10-11.00 – Panel 1. Z pasji do sukcesu. Czy sama pasja wystarczy aby odnieść sukces?
11.00-11.10 – Pokaz mody najnowszej kolekcji wiosennej marki odzieżowej Olsen.
11.10-12.00 – Panel 2. Założyłam biznes i stanęłam w miejscu, czyli o tym, dlaczego nie rosną kobiece biznesy?
12.00-12.15 – Przerwa
12.15-13.05 – Panel 3. „Dream team,” czyli o tym, jak budować najlepsze zespoły pracownicze i jak przyciągać do siebie prawdziwe talenty?
13.05-13.35 – Przerwa obiadowa
13.35-13.40 – Występ artystyczny
13.40-14.25 – Panel 4. Moc brandingu, czyli o tym, jak zbudować markę silnie zakorzenioną w świadomości odbiorcy oraz kiedy potrzebny jest rebranding.
14.25-14.40 – Przerwa
14.40-15.25 – Panel 5. Nowoczesne technologie w biznesie.
15.25-15.40 – Przerwa
15.40-15.45 – Pokaz najnowszej kolekcji torebek marki 3i.
15.45-16.35 – Panel 6. Finansowanie inwestycji i metody wyceny przedsiębiorstw.
16.35-16.50 – Przerwa
16.50-17.50– Panel 7. Jak cię widzą, tak cię piszą, czyli jak być zadbaną kobietą w biznesie i wywierać pozytywne wrażenie.
17.50-18.00 – Występ artystyczny i zwiedzanie stoisk partnerów.
Koniec.


Wszystkie osoby, które zarezerwują miejsce na Polish Businesswoman Congress otrzymają gratis specjalną kartę Businesswoman Club, która umożliwia korzystanie z atrakcyjnych rabatów w sieciach partnerskich na terenie całej Polski.

Zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona.


http://www.businesswomanlife.pl/congress


 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.