FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Polka potrafi - główne spotkanie autorskie z udziałem bohaterek książki

Polka potrafi - główne spotkanie autorskie z udziałem bohaterek książki

4 czerwca 2014

Polka po czterdziestce też potrafi!

Stało się - premiera książki "Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce!" już za nami! A to oznacza jedno: magiczny wieczór pełen ciepła i inspiracji w towarzystwie Magdy Bębenek oraz jej nowych bohaterek!

Bohaterki Magdy - kobiety dojrzałe z całego kraju - pokazują, że na samorealizację, zmiany w życiu zawodowym, odzyskanie zdrowia czy nową miłość nigdy nie jest za późno!

"Myślę, że nie chodzi o wiek bohaterek, lecz ich fascynujące historie i posłanie tej książki: w życiu liczą się pro-aktywność i odwaga bycia sobą. Taka właśnie jest Magda: zachwycająco odważna młoda kobieta. Piękna, mądra i utalentowana, pełna entuzjazmu pasjonatka życia, zdumiewający wulkan energii i pomysłów. Książka Magdy jest niebezpieczna, bo może zmienić Twoje myślenie o tym, co jest dla Ciebie możliwe, a przez to zmienić całe Twoje życie! Jeżeli szukasz inspiracji do dobrych zmian, jeżeli potrzebujesz uwierzyć w siebie i swoje marzenia – to jest książka dla Ciebie. Przeczytałam ją jednym tchem z wypiekami na twarzy. Polecam!"
Ewa Foley

Przyjdź poznać niezwykłe-zwykłe kobiety czterdziesto-, pięćdziesięcio- i sześćdziesięcioletnie, które inspirują i motywują do bardziej świadomej kreacji swojego życia. Wskazują, czym się kierować, by być w zgodzie ze sobą i jak budować swoje szczęście. Przeprowadzimy rozmowę panelową, w której udział będą brać kobiety siedzące na scenie, ale także te z widowni - WY! Zrozumiesz co robić, by niezależnie od wieku, miejsca pochodzenia i zamieszkania, doświadczenia zawodowego i osobistego czy sytuacji finansowej spełniać marzenia i realizować się w życiu codziennym.

ZAPRASZAJCIE MAMY, CÓRKI, CIOCIE, BABCIE, SIOSTRY, KUZYNKI I ZNAJOME.

Kobiety w każdym wieku - łączmy się, dzielmy się doświadczeniem i wzajemnie inspirujmy się do realizacji naszych marzeń.

Spotkanie otwarte, wstęp bezpłatny.

Więcej informacji

P.S.

Drodzy Panowie - będziecie jak najbardziej mile widziani na spotkaniu! Moją maksymą jest to, że spełnianie marzeń nie zna płci. Przyjdźcie więc i dajcie się zainspirować i Wy!

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.