FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
„Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce!”,

„Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce!”,

9 maja 2014

„Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce!”, czyli druga z serii fenomenalnych książek dla kobiet już w sprzedaży!

Po spektakularnym sukcesie książki „Zostań bohaterką własnego życia!” nadchodzi pozycja obowiązkowa dla kobiet dojrzałych. Magda Bębenek spisała prawdziwe historie inspirujących kobiet czterdziesto-, pięćdziesięcio- i sześćdziesięcioletnich, które przeprowadzają czytelniczki przez okres życiowych zmian wieku średniego i udowadniają, że może być on najlepszym, co nas do tej pory spotkało.

Projekt „Polka potrafi” opiera się na pokazywaniu budujących i wspierających historii wziętych z życia zwyczajnych-niezwyczajnych kobiet, które inspirują i motywują odbiorczynie do bardziej świadomej kreacji swojego życia. Pokazują, czym się kierować, by być w zgodzie ze sobą i jak budować swoje szczęście. „Życie zaczyna się po 40-tce!” jest książką pełną ciepła i szczerości, jednocześnie dającą praktyczne wskazówki dla osób poszukujących odpowiedzi dotyczących swojego życia.

Historie bohaterek przedstawione są w sposób, który pozwala zaprzyjaźnić się z nimi i poczuć, jakby siedziały razem z nami przy kawie. Autorka śledzi losy kilkunastu Polek, które dają świadectwo tego, jak wiele mogą zdziałać w naszym życiu: ciągły rozwój, odnalezienie pasji i determinacja w działaniu, a także tego, jak daleko zaprowadzą nas konsekwentnie stawiane „pierwsze kroki”. Kobiety te różni: miejsce pochodzenia i zamieszkania, wiek, doświadczenia zawodowe i osobiste oraz sytuacja finansowa. Ważniejsze jednak jest to, co je łączy: pasja do tego, co robią, młodzieńcza energia i radość życia oraz odwaga do spełnienia marzeń. Niezależnie od tego, co „wypada”, a czego nie.

Jeśli pojawiają się w Was pytania: Czy ja naprawdę mogę się jeszcze nauczyć nowego języka? Naprawdę mogę zacząć własny biznes? Czy jeszcze się kiedykolwiek zakocham? Że jeszcze mogę wziąć rozwód? Sprzedać dom? Czy mam w sobie wystarczająco dużo siły do tego, żeby wprowadzić zmiany, których chcę w moim życiu? – nasza odpowiedź jest jednoznaczna: TAK!

„Myślę, że nie chodzi o wiek bohaterek, lecz ich fascynujące historie i posłanie tej książki: w życiu liczą się pro-aktywność i odwaga bycia sobą. Taka właśnie jest Magda: zachwycająco odważna młoda kobieta. Piękna, mądra i utalentowana, pełna entuzjazmu pasjonatka życia, zdumiewający wulkan energii i pomysłów.
 Książka Magdy jest niebezpieczna, bo może zmienić Twoje myślenie o tym, co jest dla Ciebie możliwe, a przez to zmienić całe Twoje życie! Jeżeli szukasz inspiracji do dobrych zmian, jeżeli potrzebujesz uwierzyć w siebie i swoje marzenia – to jest książka dla Ciebie. Przeczytałam ją jednym tchem z wypiekami na twarzy. Polecam!” – powiedziała o książce Ewa Foley.

Znajdziecie tu opowieści o sukcesach i porażkach, momentach decyzji oraz podejściu do życia po czterdziestce – książka jest cudownym prezentem dla kobiet stojących u progu tzw. drugiej dojrzałości. Prezentem, który pomoże przejść okres, w jaki teraz wchodzą: zmian swoich priorytetów, swoistej renegocjacji związków z bliskimi osobami, odkrywania tego, kim są - tu i teraz.

„Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce” to niespełna trzysta stron, które staną się najlepszymi przyjaciółkami, powierniczkami i inspiratorkami Polek po czterdziestce!

Książka dostępna jest już teraz w specjalnej ofercie przedsprzedaży na stronie www.ksiazkapolkapotrafi.pl, możecie tam również pobrać za darmo fragment tekstu książki. Dodatkowo pierwszych 300 egzemplarzy wysłanych będzie z imienną dedykacją autorki - publikacja ta jest więc idealnym pomysłem na prezent na Dzień Matki.

Premiera: 19 maja 2014
www.ksiazkapolkapotrafi.pl/po-40tce

„Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce”: wyd. Bee the Adventure, 276 stron.
Partnerzy projektu: Manor of Elegance (www.mofe.pl) i Aromeda (www.patandrub.pl).


 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.