FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Polska przedsiębiorczość w Zjednoczonym Królestwie

Polska przedsiębiorczość w Zjednoczonym Królestwie

28 sierpnia 2014

The FSB i ASBIRO UK National Tour 2014 ma na celu wspieranie rozwoju polskiej przedsiębiorczości w Zjednoczonym Królestwie. Wszyscy przedsiębiorcy i myślący o założeniu firmy w Zjednoczonym Królestwie zaproszeni do udziału w seminariach, które odbędą się w dwunastu miastach od Londynu do Aberdeen.

The FSB & ASBIRO UK National Tour 2014 zaprasza na wykład Kamila Cebulskiego, który jest uznawany za jednego z najmłodszych milionerów w Polsce. Kamil Cebulski jest założycielem Asbiro – Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego, której celem jest edukacja przedsiębiorców.

Podczas FSB & ASBIRO UK National Tour 2014 uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać również m.in. Tamsin Fox-Davies, która wyjaśni w jaki sposób Social Media oraz Email Marketing mogą pomóc w prowadzeniu małego biznesu. Będziecie mieli również okazję wysłuchać wywiadów z przedsiębiorcami, którzy podzielą się swoją historią sukcesu w biznesie.

FSB & ASBIRO UK National Tour 2014 jest przedsięwzięciem non-profit promowanym przez Federacje Małych Biznesów, Financial Expert Independent, Ice Blue Leagal LLP, Montis Design, Constant Contact, Pangea Network oraz wiele innych firm i organizacji.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz osoby myślące o założeniu własnej działalności w Wielkiej Brytanii do wzięcia udziału w spotkaniu w jednym z 12 miastach.

Zarejestruj się a darmo na www.asbironationaltour.co.uk

Dołącz do nas i żyj z pasją.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.