FUNDACJA

Praca szuka człowieka!

Obraz Mediamodifier z Pixabay
środa, 27 listopada 2019
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” poszukuje osoby do pracy na stanowisku asystent/asystentka zarządu

Opis stanowiska:
• Organizacja kalendarza i spotkań zarządu
• Obsługa sekretariatu – ewidencja i nadawanie korespondencji, obieg dokumentów, przepływ informacji, obsługa gości fundacji
• Organizacja podróży służbowych (rezerwacja biletów, hoteli itp.)
• przygotowywanie korespondencji oraz innych pism zleconych przez zarząd;
• Obsługa spotkań zewnętrznych i wewnętrznych, opracowanie raportów
• Aktualizacja baz fundacji
• Wsparcie innych działów oraz zadania powierzone przez przełożonego
Oczekiwania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office, urządzeń biurowych
• Wykształcenie wyższe (licencjat)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
• Wysoka kultura osobista, dobre zdolności komunikacyjne
• Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
• Odpowiedzialność, punktualność, dyspozycyjność
Warunki:
• Praca w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze w centrum Warszawy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (początkowo na okres próbny)

Osoby zainteresowane rekrutacją proszone są o nadesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres kpm@terazpolska.pl do 10.12.2019. Zastrzegamy sobie kontakt jedynie z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Kontakt z administratorem jest możliwy przez e-mail sekretariat@terazpolska.pl, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.
Celem przetwarzania danych osobowych jest prowadzenie rekrutacji, zaś podstawą przetwarzania jest realizacja docelowej umowy oraz przeprowadzenie czynności zmierzających do zawarcia umowy, jak przeprowadzenie procesu rekrutacji.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji i podpisania umowy a następnie do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo do żądania dostępu do danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto osoby, których dane dotyczą mogą zgłosić nieprawidłowości w przetwarzaniu ich danych osobowych do właściwego organu nadzorczego, którym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), przy ul. Stawki 2. Istnieje także możliwość skierowania sprawy na drogę sądową.
Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter