FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Przedświątecznie, wśród przyjaciół

Przedświątecznie, wśród przyjaciół

9 grudnia 2022

Krzysztof Przybył: Wieczór wigilijny, całe piękno polskiej tradycji sprowadza się do jednego, najważniejszego: przeżywania tego wyjątkowego wieczoru w gronie tych, którzy są nam bliscy. To także najważniejsze w spotkaniach wigilijnych Klubu „Teraz Polska”. W minioną środę w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie spotkaliśmy się w licznym gronie przyjaciół Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, by życzyć sobie dobra, nadziei i sił. Te bez wątpienia będą w nadchodzącym roku potrzebne.

Zajęci, zaganiani, zapracowani… Tym większa radość, że członkowie Kapituły, laureaci i liczne grono przyjaciół znaleźli czas na to wigilijne spotkanie, uświetnione występem Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI z warszawskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Podczas spotkania miałem przyjemność wręczyć cztery statuetki „Przyjaciel Teraz Polska”. Honorujemy nimi osoby, które od lat wspierają naszą Fundację, przyczyniają się do jej rozwoju, są jej ambasadorami. Tym razem trafiły one do rąk: Iwony Ciechan (przez lata związanej z Agencją Rynku Rolnego), prof. Leszka Rafalskiego (Honorowego Przewodniczącego Rady Głównej Instytutów Badawczych), Karola Majewskiego (którego wytwórnia Nalewek Staropolskich zdobyła Godło „Teraz Polska”) i Marka Ungiera (szefa Gabinetu Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego).

Słowo „przyjaciel” oznacza kogoś, z kim jesteśmy tak blisko, że już nic nie musimy mówić, bowiem milczenie między przyjaciółmi jest wypełnione treściami – powiedział prof. Jerzy Bralczyk, również laureat tego tytułu. Nic dodać, nic ująć, chociaż w gronie naszych przyjaciół o wiele częściej słychać twórcze dyskusje…

Świąteczne życzenia złożyli Zastępca Szefa Gabinetu Prezydenta RP Piotr Ćwik, a także kardynał Kazimierz Nycz, członek Kapituły Godła „Teraz Polska”. Gości powitał przewodniczący Kapituły prof. Michał Kleiber.

Nasze wigilijne spotkania pokazują, jak rozwija się Fundacja. Oprócz ludzi, którzy są z nami od lat – niektórzy od początku – pojawiają się nowe twarze. Nie tylko laureatów, których liczba dochodzi do ośmiuset, ale przedstawicieli świata nauki, ekspertów, dziennikarzy i publicystów, samorządowców i parlamentarzystów. Wszystkich ich łączy jedno: świadomość, jak ważna jest Marka Polska i jak ważne są skuteczne działania w celu jej promowania. Fakt, że Fundacja „Teraz Polska” z powodzeniem realizuje liczne projekty promujące Polskę, polskie marki i wybitnych Polaków, zawdzięczamy także im – naszym przyjaciołom i doradcom. Za to, że można zawsze na nich liczyć, za ich życzliwość i zaangażowanie, serdecznie dziękuję!

A Państwa zachęcam do objerzenia galerii zdjęć z tego spotkania [LINK].

Źródło: Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Natemat.pl

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.