FUNDACJA TERAZ POLSKA

Przeżyjmy to jeszcze raz

Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
sobota, 11 lipca 2020

9 czerwca br. w ogrodach Pałącu Prezydenckiego odbył się finał 30. edycji Konkursu "Teraz Polska" z udziałem Pierwszej Damy, prof. Michała Kleibera, przewodniczącego Kapituły Godła "Teraz Polska" oraz przedstawicieli firm -  Laureatów 30. edycji Konkursu. Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych z tej uroczystości, która była objęta Honorowym Patronatem Prezydenta RP. 

Zobacz klip video podsumowujący 30. edycję Konkursu „Teraz Polska”

i posłuchaj wypowiedzi Laureatów Godła „Teraz Polska”

 

Zobacz całą uroczystość wręczenia statuetek Godła „Teraz Polska”

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.