FUNDACJA

Ryszard Florek, prezes firmy FAKRO, laureat Godła „Teraz Polska” został nagrodzony Kryształowym Laurem Umiejętności i Kompetencji

Fot. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
czwartek, 24 stycznia 2019

Ryszard Florek, prezes firmy FAKRO (laureat Godła „Teraz Polska”) został laureatem Kryształowego Lauru Umiejętności i Kompetencji. Nagrodę odebrał 19 stycznia br. w Zabrzu, podczas XXVII Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji, zorganizowanej przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. 

Ryszard Florek, jest współzałożycielem i prezesem firmy FAKRO, wicelidera na światowym rynku okien dachowych i schodów strychowych, laureata Godła „Teraz Polska”. Tym bardziej gratulujemy tytułu Kryształowego Laureata Umiejętności i Kompetencji, wręczonego w uznaniu za stworzenie jednej z największych na świecie firm produkujących okna dachowe, która z powodzeniem konkuruje na rynkach międzynarodowych. Innowacyjność, najwyższa jakość oraz dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań klientów to cechy produktów firmy FAKRO. Równie ważna jest także działalność Ryszarda Florka na rzecz rozwoju gospodarczego kraju, którą realizuje poprzez Fundację Pomyśl o Przyszłości. 

Bardzo dziękuję za to wyróżnienie. To zaszczyt znaleźć się w gronie tak wybitnych osobowości, które poprzez swoją działalność zawodową, a także prospołeczną postawę zmieniają Polskę na lepsze – dziękował, odbierając nagrodę Ryszard Florek. 

Wśród nagrodzonych podczas Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji 2018 znalazł się także prof. Marian Zembala, wybitny kardiochirurg, laureat tytułu „Promotora Polski 2017” ustanowionego przez naszą Fundację.


Fot. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

    

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter