FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Dariusz Cegielski, Prezes Zarządu Trans Polonii i Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego. Fot. KAKA.media
Dariusz Cegielski, Prezes Zarządu Trans Polonii i Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego. Fot. KAKA.media

Sukcesy laureatów Konkursu „Teraz Polska”: Trans Polonia z nagrodą Business Centre Club

29 stycznia 2024

Grupa Kapitałowa Trans Polonia jest międzynarodowym operatorem transportowo-logistycznym, oferującym przewozy płynnych surowców chemicznych, paliw, mas bitumicznych oraz produktów spożywczych. Powstała w 2004 r., a od 2008 r. jest notowana na GPW.

Misją GK Trans Polonia jest organizacja transportu i logistyki przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości usług opartych na najlepszych światowych produktach oraz wzorcach, satysfakcji klientów oraz partnerów a także dbałość o budowanie wartości Grupy poprzez efektywność zarządzania.

GK Trans Polonia działa na terenie całej Europy, prowadząc zarządzanie operacyjne z biur w Płocku oraz Tczewie. Posiada przedstawicielstwa handlowe w Niemczech, Holandii, Francji oraz Hiszpanii. Międzynarodowy zespół 1000. pracowników Grupy składa się z najwyższej klasy specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, związanym z obsługą największych instalacji petrochemicznych. Firma rozbudowała flotę do ponad 600 drogowych zestawów cysternowych, stając się największym przewoźnikiem paliw i gazu w Europie Środkowej oraz czołową firmą transportującą asfalty w Polsce.

Trans Polonia została uhonorowana Godłem „Teraz Polska” w 30. edycji Konkursu, który odbył się w 2020 roku. – Takie było źródło naszej genezy; na początku transformacji ustrojowej po otwarciu polskiego rynku na globalną gospodarkę chcieliśmy dowartościować krajową produkcję i usługi, a konsumentów zachęcić, by nie „zachłysnęli się” wyrobami z Zachodu, i wskazać im najlepszych z najlepszych: liderów jakości, użyteczności, innowacyjności. Zadanie zostało wykonane, ale po względnie spokojnych 30 latach znów zdarzył się wstrząs, a my mieliśmy poczucie konieczności powrotu do naszej pierwotnej misji – mówił podczas uroczystej gali finałowej Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego. – Dziś stoimy u progu wielkich wyzwań, natomiast wszystkim zależy, aby nasza gospodarka wyszła z tej bardzo trudnej próby obronną ręką. Znakomici laureaci Konkursu „Teraz Polska” reprezentują nieprawdopodobny potencjał. To daje nadzieję, że polscy przedsiębiorcy, na czele z jej najbardziej znamienitymi przedstawicielami, w razie gdy kryzys będzie się pogłębiał, znów wyciągną nas z tarapatów. Tak jak zrobili to już raz, po roku 1989, gdy umożliwili wyjście z biedy, stworzyli miejsca pracy i swoistą kulturę rozwoju – dodał Przybył.

Lider Polskiego Biznesu BCC to ogólnopolski konkurs organizowany od trzydziestu lat. Jego zadaniem jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które osiągają najlepsze wyniki finansowe i skutecznie angażują się w rozwój gospodarczy kraju. Komisja przy wyborze Laureatów zwraca uwagę na etykę prowadzonego biznesu, a także działalność społeczną i charytatywną firm.

- Otrzymanie Platynowej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu to dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale i potwierdzenie dynamicznego rozwoju Trans Polonii. To dowód na to, że w naszych działaniach obraliśmy dobry kierunek. Zdobycie Nagrody cieszy tym bardziej teraz, w roku, w którym Trans Polonia świętuje swoje dwudziestolecie. Nasza firma od dwóch dekad pozostaje wierna swoim podstawowym wartościom, dzięki którym odnosi kolejne sukcesy na wysoko wyspecjalizowanym rynku przewozu płynnych materiałów niebezpiecznych. Jesteśmy dumni z tego, że nasze działania, wpływ na rozwój polskiej gospodarki oraz działalność społeczna zostały po raz kolejny docenione w tak prestiżowym Konkursie – stwierdził Dariusz Cegielski, Prezes Zarządu Trans Polonii.

Fot. BCC

---

Zgłoś produkt lub usługę do Konkursu "Teraz Polska"

Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła oznaczyć produkty i usługi Godłem „Teraz Polska”, wejdź TUTAJ i dowiedz się więcej.

Masz pytania? Zadzwoń pod nr tel. 22 826 01 91 lub napisz pod adres konkurs@terazpolska.pl

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.