FUNDACJA TERAZ POLSKA

Teatr Wielki w Łodzi przyłącza się do akcji szycia masek #terazpomoc

Fot. Ewa Ryszkowska
środa, 25 marca 2020

 

Teatr Wielki w Łodzi przyłącza się do wspaniałej inicjatywy - udostępnia swoje pracownie i zgłasza gotowość do szycia maseczek i kombinezonów ochronnych dla pracowników służby zdrowia.

Pracownie krawieckie Teatru są wyposażone w kilkanaście już przygotowanych i odpowiednio zabezpieczonych stanowisk pracy. Jedyne, czego potrzeba to materiały, z których krawcowe będą mogły uszyć maski i kombinezony.

Na FB Teatru jest umieszczony apel: - Do produkcji potrzebujemy bawełnianych materiałów (100%) o gęstym splocie. Bardzo ważne, aby materiały nie były wcześniej używane. Wspólna mobilizacja i działania w szczytnym celu!

Źródło: FB/Teatr Wielki w Łodzi
Fot. Ewa Ryszkowska

 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.