FUNDACJA TERAZ POLSKA

„Teraz Polska” – brawa dla tegorocznych laureatów!

Fot. Kamil Broszko/Broszko.com
środa, 05 czerwca 2019

Krzysztof Przybył

Czy można każdego roku tak samo przeżywać podniosłe chwile? Tak samo cieszyć się, ściskając dłonie i gratulując wyróżnień? Owszem, można, co zaświadczyć może własną osobą autor niniejszego komentarza. Na czele Fundacji „Teraz Polska” stoję – bagatela – od kilkunastu lat, ale jestem z nią związany od samego początku. Dlatego coroczne ogłaszanie listy nagrodzonych w naszym sztandarowym konkursie i uroczysta Gala niezmiennie od trzech dekad są dla mnie powodem do radości i wzruszeń.

Kapituła dokonuje wyboru nagrodzonych (spośród nominowanych do Godła „Teraz Polska”) w kwietniu, a w pierwszych dniach czerwca ich lista jest publicznie ogłaszana – na kilka godzin przed wieczorną uroczystością. Mogę zatem już podzielić się z Państwem dobrymi informacjami.
W kategorii Produkty Kapituła wyłoniła trzynastu laureatów. Tak się w tym roku złożyło, że zdecydowana większość z nich reprezentuje dwie branże – spożywczą i techniczną. Z jakości słyną nie tylko bogactwa polskiego stołu, lecz również nasze rozwiązania techniczne. Z tego grona wspomnieć należy o Sądeckim Bartniku (nagrodzonym za miód z produktami pszczelimi Bee Complex), serkach i twarogach POLOmarket SA, produkcie Leier Polska SA - czyli ceramicznych pustakach ściennych Termophor i o systemie AWIA SDIP spółki Ente.

Czytaj całość

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.