FUNDACJA

„Teraz Polska” – brawa dla tegorocznych laureatów!

Fot. Kamil Broszko/Broszko.com
środa, 05 czerwca 2019

Krzysztof Przybył

Czy można każdego roku tak samo przeżywać podniosłe chwile? Tak samo cieszyć się, ściskając dłonie i gratulując wyróżnień? Owszem, można, co zaświadczyć może własną osobą autor niniejszego komentarza. Na czele Fundacji „Teraz Polska” stoję – bagatela – od kilkunastu lat, ale jestem z nią związany od samego początku. Dlatego coroczne ogłaszanie listy nagrodzonych w naszym sztandarowym konkursie i uroczysta Gala niezmiennie od trzech dekad są dla mnie powodem do radości i wzruszeń.

Kapituła dokonuje wyboru nagrodzonych (spośród nominowanych do Godła „Teraz Polska”) w kwietniu, a w pierwszych dniach czerwca ich lista jest publicznie ogłaszana – na kilka godzin przed wieczorną uroczystością. Mogę zatem już podzielić się z Państwem dobrymi informacjami.
W kategorii Produkty Kapituła wyłoniła trzynastu laureatów. Tak się w tym roku złożyło, że zdecydowana większość z nich reprezentuje dwie branże – spożywczą i techniczną. Z jakości słyną nie tylko bogactwa polskiego stołu, lecz również nasze rozwiązania techniczne. Z tego grona wspomnieć należy o Sądeckim Bartniku (nagrodzonym za miód z produktami pszczelimi Bee Complex), serkach i twarogach POLOmarket SA, produkcie Leier Polska SA - czyli ceramicznych pustakach ściennych Termophor i o systemie AWIA SDIP spółki Ente.

Czytaj całość

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter