FUNDACJA TERAZ POLSKA

Trwają przygotowania do Gali Teraz Polska, która, jak w ubiegłym roku, odbędzie się 9 czerwca w Pałacu Prezydenckim z udziałem Pierwszej Damy

Fot. Igor Smirnow/KPRP
piątek, 14 maja 2021

Wczoraj, 13 maja w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy i ministra Adama Kwiatkowskiego z Krzysztofem Przybyłem, prezesem Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

 

Głównym tematem rozmowy była zbliżająca się Gala 31. edycji Konkursu „Teraz Polska”, która jak w roku ubiegłym, odbędzie się w czerwcu w Pałacu Prezydenckim. Podczas uroczystości laureaci Konkursu odbiorą prestiżowe wyróżnienia z rąk Pierwszej Damy oraz Przewodniczącego Kapituły Konkursu, prof. Michała Kleibera.

Konkurs realizowany jest w 3 kategoriach: Najlepsze Produkty, Usługi i Przedsięwzięcia Innowacyjne. Branżowe Komisje Ekspertów zdecydowały o zakwalifikowaniu do ścisłego finału konkursu 49 podmiotów. O zdobycie Godła „Teraz Polska” ubiegały się: 24 produkty, 20 usług i 5 innowacji. 6 maja odbyło się posiedzenie Kapituły i rozstrzygnięcie Konkursu w formie wideokonferencji. Laureatów poznamy 9 czerwca.

W tegorocznej edycji poznamy także laureata nowej kategorii. Za wybitne osiągnięcia w nauce, kulturze lub sporcie, które przyczyniają się do propagowania wizerunku Polski na świecie, statuetkę odbierze „Młody Promotor Polski".

Godło „Teraz Polska” należy do najefektywniejszych znaków promocyjnych. Od ponad 30 lat pomaga Polakom w podejmowaniu decyzji zakupowych. Według badań konsumenckich ponad 70% respondentów uważa, że produkty i usługi oznaczone symbolem „Teraz Polska” charakteryzują się wysoką jakością, są nowoczesne oraz posiadają atut krajowego pochodzenia.

Źródło: Prezydent.pl

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.