FUNDACJA TERAZ POLSKA

Tydzień na zgłoszenie firmy do Konkursu „Teraz Polska”!

Teraz Polska
piątek, 07 lutego 2020

Do 14 lutego 2020 roku można zgłosić produkt, usługę lub innowację do Konkursu „Teraz Polska”. Warto to zrobić, bo Godło „Teraz Polska” pomaga wygrywać w biznesie.

Każdy przedsiębiorca potrzebuje rozpoznawalnej marki i pomysłu, jak ją promować. Marka jest nie mniej ważna niż oferowanie wysokiej jakości produktu bądź usługi. Na decyzję zakupową składa się nie tylko ocena walorów produktu, ale także emocje. Klienci wybierają marki, za którymi stoją wartości czy historie spójne z ich oczekiwaniami, pragnieniami, potrzebami. Marki sprawiają, że z jednej strony odnajdujemy satysfakcję, a z drugiej – stajemy się bardziej aspirujący. Nie jest łatwo wykreować rozpoznawalną markę. Pracuje się na nią długo, a w jej budowaniu niezbędne są wizja, konsekwencja i czas. I narzędzia. Jednym z nich jest z całą pewnością Godło „Teraz Polska”. To synonim najwyższej polskiej jakości oraz potwierdzenie przynależności do prestiżowego grona posiadaczy jedynego w swoim rodzaju biało-czerwonego oznaczenia. Dowodzą tego twarde dane.

O Godło „Teraz Polska” może ubiegać się każda firma, mała i duża, bowiem kryteria oceny w Konkursie nie dotyczą wielkości przedsiębiorstwa, ale jakości produktu/usługi, a także efektywności działania firmy. Kulminacyjnym momentem każdej edycji Konkursu „Teraz Polska” jest uroczysta Gala – wspaniałe doroczne święto przedsiębiorczości, jakości i innowacyjności – która odbywa się na scenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Atrakcją wieczoru są wyjątkowe koncerty, na miarę jednego z największych teatrów operowych świata.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.