FUNDACJA

Tydzień na zgłoszenie firmy do Konkursu „Teraz Polska”!

Teraz Polska
piątek, 07 lutego 2020

Do 14 lutego 2020 roku można zgłosić produkt, usługę lub innowację do Konkursu „Teraz Polska”. Warto to zrobić, bo Godło „Teraz Polska” pomaga wygrywać w biznesie.

Każdy przedsiębiorca potrzebuje rozpoznawalnej marki i pomysłu, jak ją promować. Marka jest nie mniej ważna niż oferowanie wysokiej jakości produktu bądź usługi. Na decyzję zakupową składa się nie tylko ocena walorów produktu, ale także emocje. Klienci wybierają marki, za którymi stoją wartości czy historie spójne z ich oczekiwaniami, pragnieniami, potrzebami. Marki sprawiają, że z jednej strony odnajdujemy satysfakcję, a z drugiej – stajemy się bardziej aspirujący. Nie jest łatwo wykreować rozpoznawalną markę. Pracuje się na nią długo, a w jej budowaniu niezbędne są wizja, konsekwencja i czas. I narzędzia. Jednym z nich jest z całą pewnością Godło „Teraz Polska”. To synonim najwyższej polskiej jakości oraz potwierdzenie przynależności do prestiżowego grona posiadaczy jedynego w swoim rodzaju biało-czerwonego oznaczenia. Dowodzą tego twarde dane.

O Godło „Teraz Polska” może ubiegać się każda firma, mała i duża, bowiem kryteria oceny w Konkursie nie dotyczą wielkości przedsiębiorstwa, ale jakości produktu/usługi, a także efektywności działania firmy. Kulminacyjnym momentem każdej edycji Konkursu „Teraz Polska” jest uroczysta Gala – wspaniałe doroczne święto przedsiębiorczości, jakości i innowacyjności – która odbywa się na scenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Atrakcją wieczoru są wyjątkowe koncerty, na miarę jednego z największych teatrów operowych świata.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter