FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Ważna wiadomość dla firm! Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do Konkursu "Teraz Polska"

Ważna wiadomość dla firm! Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do Konkursu "Teraz Polska"

28 stycznia 2024

Zgłoszenie produktu lub usługi do Konkursu „Teraz Polska” nie jest skomplikowane, jednak nie warto tego robić na ostatnią chwilę. – Do 12 lutego należy przesłać do Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego wypełnioną ankietę weryfikacyjną (wniosek konkursowy). Aby otrzymać wniosek, należy wcześniej wypełnić online  ankietę rejestracyjną – mówi Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska". – W razie pytań jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomagamy w procesie aplikowania do Konkursu – dodaje Lipiński.

A dlaczego w ogóle warto wziąć w nim udział?

Godło „Teraz Polska” należy do najlepiej rozpoznawalnych znaków promocyjnych w Polsce i bez wątpienia budzi zaufanie konsumentów, cieszy się ugruntowaną renomą. Z badań przeprowadzonych we wrześniu 2023 r. przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku wynika, że 87% respondentów rozpoznaje Godło „Teraz Polska”, a  ok. 80% uważa, że produkty i usługi oznaczone symbolem „Teraz Polska” charakteryzują się wysoką i stabilną jakością, są nowoczesne oraz mają atut krajowego pochodzenia. Słowem – zdecydowana większość konsumentów nie dość, że prawidłowo kojarzy biało-czerwony znaczek, to jeszcze (bardzo słusznie) kojarzy go z wysoką jakością i polskością. Warto dodać, że 83% badanych zadeklarowało, że obecność znaku „Teraz Polska” zachęca do zakupu  – dodaje Lipiński. Wysoka rozpoznawalność znaku „Teraz Polska” wśród konsumentów wpływa pozytywnie na działania promocyjne firm – laureatów Konkursu, wspomaga budowanie marki, a także wzbudza zaufanie do przedsiębiorstwa wśród kontrahentów i partnerów biznesowych. – Ponadto laureaci mogą skorzystać z pakietu promocyjnego, w skład którego wchodzą m.in. prezentacja podczas Gali finałowej, promocja w wydawnictwach i kanałach internetowych Fundacji, udział w kampaniach reklamowych i członkostwo w Klubie „Teraz Polska” oraz wystąpienia laureatów podczas kongresów i wydarzeń biznesowych naszych partnerów – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Kto może wziąć udział

W Konkursie „Teraz Polska” może wziąć każdy przedsiębiorca, prowadzący działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy, którego produkty i usługi są obecne na polskim rynku od co najmniej 6 miesięcy. Nie jest ważna wielkość firmy czy rynek, na którym działa. Co roku laureatami zostają zarówno małe, rodzinne firmy, jaki i największe polskie przedsiębiorstwa. Zastosowanie jakości jako głównego kryterium oceny sprawia, że szansę na sukces w Konkursie mają reprezentanci wszystkich branż, niezależnie od wielkości i skali działania.

Korzyści dla firm

Wygrana w Konkursie wiąże się z szeregiem korzyści dla firm – od udziału w Gali „Teraz Polska”, po prawo do znakowania logo „Teraz Polska” zwycięskich produktów i usług oraz uczestnictwo w spotkaniach Klubu „Teraz Polska”, umożliwiających nawiązanie nowych kontaktów, wymianę poglądów i doświadczeń.  Fundacja zapewnia także laureatom silną obecność medialną, co jest możliwe dzięki współpracy z najważniejszymi krajowymi redakcjami.

Zobacz wideo, w którym Michał Lipiński, dyrektor Konkursu "Teraz Polska", tłumaczy krok po kroku, jak zgłosić produkt lub usługę i dlaczego warto!

Wszelkie informacje na temat Konkursu można uzyskać na stronie https://konkursterazpolska.pl, a także telefonicznie (tel. 22  826 01 91; 22 201 26 90) lub drogą mailową (konkurs@terazpolska.pl).

karta dół laureaci 2024

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.