FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Krzysztof Przybył, fot. Kaka.media
Krzysztof Przybył, fot. Kaka.media

Wigilijnie i z optymizmem – spotkanie Klubu „Teraz Polska”

10 grudnia 2023

W iście świątecznej, śnieżnej scenerii za oknem i w prawdziwie świątecznym nastroju – w miniony czwartek 7 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne Klubu „Teraz Polska” z udziałem członków Kapituły Godła „Teraz Polska”, laureatów Konkursu „Teraz Polska”, a także przedstawicieli firm i instytucji, współpracujących z Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego. Nie zabrakło ani płynących z serca życzeń, ani podsumowań i optymistycznego spojrzenia w przyszłość.

Liczna rodzina – 850 członków

Przewodniczący Kapituły prof. Michał Kleiber przypomniał, jak liczna jest – powiększająca się z roku na rok – rodzina laureatów Godła „Teraz Polska”.

- Liczy już 850 przedsiębiorstw. Tylu zwycięzców nagrodziliśmy w czasie ponad trzydziestu lat istnienia Konkursu, a ponad 120 firm nadal posiada prawo do korzystania ze znaku „Teraz Polska” i co roku je odnawia. To dowód na to, jak skutecznym narzędziem promocyjnym jest ten biało-czerwony znak – zaznaczył profesor Kleiber.

Życzenia bożonarodzeniowe zebranym złożyli: kardynał Kazimierz Nycz, członek Kapituły Godła „Teraz Polska” oraz – w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy – zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP minister Piotr Ćwik.

Statuetka dla dr Pietraszkiewicza, prezent dla Fundacji

Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć wyróżnienia osoby, która swoimi działaniami i ich skutecznością przyczyniła się do promocji Marki Polska – najważniejszej i najbliższej naszym sercom ze wszystkich marek. Wręczanie statuetek Promotor Polski stało się tradycją naszych klubowych spotkań. Tym razem trafiła ona do dr Krzysztofa Pietraszkiewicza, który przez wiele lat stał na czele Związku Banków Polskich i zasiadał również w Kapitule Konkursu „Teraz Polska”.

Skoro wigilijne spotkanie, to muszą być i prezenty. W tym roku Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego otrzymała prezent naprawdę wspaniały. Historyk sztuki Irmina Dubaniowska – Kutek, reprezentująca Wita Bogusławskiego, malarza i rzeźbiarza, autora okładki ostatniego numeru „Magazynu Teraz Polska” przekazała na cele statutowe Fundacji rzeźbę jego autorstwa. Zachęcam jednocześnie do lektury wywiadu z Artystą [LINK].

Spotkanie uświetnił koncert kolęd w wykonaniu LZA PROMNI ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z solistką Karoliną Lizer, wokalistką i kompozytorką, laureatką Festiwalu w Opolu.

Czy będzie to dobry rok dla polskich marek?

Frekwencja dopisała, nastroje – również. Polscy przedsiębiorcy są pracowici i gotowi na progres. Dynamika rozwoju polskiej gospodarki i jej odporność na zawirowania wewnętrzne i zewnętrzne daje powody do optymistycznego patrzenia na nadchodzący rok. Oby ten optymizm, który można było usłyszeć w rozmowach podczas naszego wigilijnego spotkania, przełożył się na jeszcze lepsze wyniki ekonomiczne i kondycję polskich marek!

Źródło: Salon24.pl blog Krzysztofa Przybyła, prezesa Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.