FUNDACJA

ZGŁOŚ DZISIAJ firmę do Konkursu „Teraz Polska”. Niebawem mija termin, a korzyści czekają

środa, 09 stycznia 2019

Tylko do 25 stycznia można zgłaszać produkty i usługi do Konkursu „Teraz Polska”. Nie warto czekać, bo korzyści dla firmy wynikających z posiadania Godła „Teraz Polska” jest bez liku. Poniżej przedstawiamy najważniejsze.

Konkurs „Teraz Polska” to inicjatywa promująca krajową gospodarkę już ponad 25 lat. W tym czasie wyróżniliśmy prawie 700 laureatów – produkty i usługi tworzone przez firmy reprezentujące różnorodne branże. Godło „Teraz Polska” stało się znakiem rozpoznawalnym przez wszystkich Polaków, zaś dobra nim oznaczone, niezależnie od kategorii, są utożsamiane z wysoką jakością przez 80 proc. respondentów. W dobie silnej konkurencji rynkowej Polacy odwołują się do znaków jakości, w których hierarchii Godło „Teraz Polska” zajmuje najwyższą pozycję. Dzięki temu pozwala przedsiębiorcom wyróżnić swoją ofertę w sposób wyjątkowy.

Polecamy udział w Konkursie „Teraz Polska”, bowiem jest to inicjatywa, która oferuje wymierne korzyści dla przedsiębiorców. Oto najważniejsze z nich:

  • Logo i markaudział w Konkursie „Teraz Polska” umożliwia pozyskanie Godła „Teraz Polska”, a następnie włączanie tego efektywnego znaku jakości we wszystkie etapy promocji produktu, usługi czy innowacji. Godło „Teraz Polska” to marka, która wzmacnia marki.
  • Niezwykły event – kluczowym wydarzeniem każdej edycji Konkursu jest odbywająca się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej Gala „Teraz Polska”. Biorą w niej udział uczestnicy Konkursu, a także czołowi krajowi przedsiębiorcy, przedstawiciele świata sportu i kultury, politycy, dziennikarze, osoby publiczne. Gala „Teraz Polska” to niezwykła okazja do nawiązania ciekawych znajomości i ekskluzywny sposób na świętowanie sukcesów w biznesie.
  • Networkingokazja do ciekawych spotkań nie przemija wraz z zakończeniem Gali „Teraz Polska”. Organizator Konkursu – Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego – zrzesza laureatów i proponuje cykliczne spotkania w ramach Klubów „Teraz Polska”. Uczestnicy mają możliwość spotkania z osobistościami polskiej gospodarki, kultury, sportu i polityki w familiarnej atmosferze, wymiany poglądów i doświadczeń, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
  • Obecność w mediach – Fundacja „Teraz Polska” zapewnia firmom, które biorą udział w Konkursie, silną obecność medialną. Jest to możliwe dzięki szerokiej współpracy Fundacji z najważniejszymi i największymi krajowymi redakcjami. Dodatkowo Fundacja prowadzi własne działania wydawnicze, promocyjne i reklamowe – również w nowych mediach – w ramach których promuje dokonania laureatów Konkursu „Teraz Polska”.

 

Zachęcamy właścicieli firm, prezesów, dyrektorów marketingu, menedżerów, by już dziś zgłosili produkt lub usługę do Konkursu „Teraz Polska”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 stycznia 2019 r.

Szczegółowe informacje pod linkiem

W razie pytań prosimy o tel. 22 826 01 91 lub mail: konkurs@terazpolska.pl. 

 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter