FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Zakład Mięsny SMAK-GÓRNO Sp. z o.o.
Fot. Zakład Mięsny SMAK-GÓRNO Sp. z o.o.

Zakład Mięsny SMAK-GÓRNO Sp. z o.o.

27 maja 2022

Zakład Mięsny Smak Górno posiada w swojej aż 12 wyrobów wypisanych na Listę Produktów Tradycyjnych. W ostatnich latach dzięki modernizacji i inwestycjom w nowoczesne technologie zakład wyspecjalizował się w produkcji konserw w słojach. Wyjątkowa oferta produktów słoikowych obejmuje tradycyjne konserwy mięsne „Podkarpackie Skarby”, linię certyfikowanych ekologicznych produktów oraz dania gotowe bez konserwantów. Produkcja odbywa się w oparciu o regionalne receptury w procesie sterylizacji, co pozwala zachować świeżość bez konieczności użycia chemicznych konserwantów i polepszaczy smaków.

Ekologiczne konserwy mięsne, zgłoszone do Konkursu „Teraz Polska”, to certyfikowana linia produktów ekologicznych w słojach. Są to wyroby najwyższej jakości, potwierdzone Certyfikatem „Zielonego Listka”. Od wprowadzenia na rynek produkty te cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Na linię ekologicznych konserw mięsnych w słojach składają się wyroby z certyfikowanej polskiej wieprzowiny i są to: Kiełbasówka, Smalczyk z mięsem i cebulą, Pasztet, Mięsko w galaretce.

Rafał Miazga, wiceprezes Zakładu Mięsnego Smak-Górno Sp. z o.o.

Zakład przez lata wypracował status jednej z najbardziej znanych i cenionych marek w województwie podkarpackim dzięki umiejętności łączenia walorów tradycji i nowoczesności w procesie produkcji. W swojej ofercie posiadamy wyroby tradycyjne powstałe w oparciu o stare lokalne receptury. Firma ze 100-proc. polskim kapitałem stawia również na produkcję wykorzystującą polski surowiec. Prace nad nowymi wdrożeniami wciąż trwają i zakład w najbliższym roku wprowadzi kilka obiecujących i innowacyjnych produktów. Posiadamy szeroką ofertę produktów wysokiej jakości, bez konserwantów.

Podjęliśmy decyzję o zgłoszeniu do Konkursu „Teraz Polska” ze względu na jego wysoką rangę i wysoką rozpoznawalność Godła „Teraz Polska” wśród konsumentów w kraju i za granicą. Jest to skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwoli nam się wyróżnić i pomoże w budowaniu pozytywnego wizerunku produktów i firmy. Obecność w gronie laureatów tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska” to dla nas niewątpliwie wielki sukces i zaszczyt. Mamy nadzieję, że dzięki rozgłosowi związanemu z rangą Godła odznaczone produkty trafią do szerokiego grona klientów. Patrząc przez pryzmat 30 lat, jesteśmy dumni, że biznes rozwija się, a drugie pokolenie ze śmiałością realizuje pracę nad dalszą ekspansją.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.