FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Zbliża się największe wydarzenie w branży dekarskiej!

Zbliża się największe wydarzenie w branży dekarskiej!

2 września 2016

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy w porozumieniu z Międzynarodową Federacją IFD organizuje  Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. To już 26 edycja tego wydarzenia. W tym roku najlepsze drużyny dekarzy z całego świata będą ze sobą rywalizowały o tytuł mistrzowski w Warszawie w dniach od 26- 29 października 2016 roku w  centrum Kongresowo- Targowym MT Polska przy ulicy Marsa 56/ 62.

W trakcie Mistrzostw Świata Polskę reprezentować będą najlepsze drużyny naszego kraju:

  • Mistrzowie Polski w kategorii dach metalowy: 

Artur Falkowski i Patryk Żukowski- Mentor: Kamil Muszyński -Województwo Podlaskie

  • Mistrzowie Polski w kategorii dach stromy:

Darek Jurga i Oskar Sworek – Mentor: Tomasz Jurga- Województwo Wielkopolskie

  • Mistrzowie Polski w kategorii dach płaski:

Marcin Minorczyk i Krystian Klara – Mentor: Mirosław Minorczyk- Województwo Małopolskie

Całość wydarzenia poprowadzi na żywo Filip Chajzer – dziennikarz telewizji śniadaniowej. To on zadba o dobrą atmosferę w strefie Mistrzostw, o nasze dobre humory i rzetelny przekaz informacji. 

Mistrzostwa Świata to nie tylko zmagania drużyn, ale również bicie Rekordu Polski w kategorii: montaż okna dachowego na czas - zgodnie ze sztuką dekarską i zaleceniami producentów. Odbędą się  konkursy z nagrodami, quizy dekarskie, demonstracja innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez producentów, pokaz mody dekarskiej, a specjalnie dla fanów motoryzacji wystawa samochodów dostawczych i ciężkiego sprzętu ułatwiającego pracę. 

Wstęp na Halę Mistrzostw Świata jest wolny dla wszystkich odwiedzających.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.