FUNDACJA TERAZ POLSKA

Zgłoś produkt lub usługę do Konkursu „Teraz Polska” i wygraj w biznesie!

Teraz Polska
poniedziałek, 3 lutego 2020

Godło „Teraz Polska” może być dla firmy przyczynkiem do osiągnięcia wspaniałego rynkowego sukcesu. W ciągu 30 lat przyznawania Godła „Tera Polska” wielu laureatów  fantastycznie wykorzystało swoją szansę, by zawalczyć o miejsce na podium i stać się rynkowym liderem.

– Godło „Teraz Polska” zdobyliśmy w 1996 roku i od tego czasu rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Dzisiaj możemy się pochwalić, że m.in. dzięki współpracy z Fundacją „Teraz Polska” jesteśmy firmą globalną i jako wicelider rynku okien dachowych osiągnęliśmy 15-proc. udział w światowej sprzedaży – mówi Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

– Godło „Teraz Polska” jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem promującym polskich przedsiębiorców. Dzięki niemu wysyłamy do naszych klientów sygnał, że jesteśmy solidnym kontrahentem, a nasze produkty są najwyższej jakości. Godło to dla nas renoma potwierdzona z jednej strony niezależnością ocen ekspertów i Kapituły, z drugiej Krzysztof Pruszyński, twórca i prezes Blachy Pruszyński.

Wygrana w Konkursie wiąże się z szeregiem korzyści dla firm – od udziału w wielkiej Gali „Teraz Polska” odbywającej się w Teatrze Wielkim w Warszawie po prawo do znakowania Godłem zwycięskich produktów i usług oraz uczestnictwo w spotkaniach Klubu „Teraz Polska” – elitarnej organizacji biznesowej, która pomaga w nawiązaniu nowych kontaktów, wymianie poglądów i doświadczeń. Fundacja zapewnia także laureatom silną obecność medialną, co jest możliwe dzięki współpracy z najważniejszymi krajowymi redakcjami i prowadzeniu własnych działań wydawniczych.

Wszelkie informacje na temat Konkursu można uzyskać na stronie www.terazpolska.pl, a także telefonicznie (tel. 22 8260191; 22 2012690) lub drogą mailową (konkurs@terazpolska.pl).

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.