FUNDACJA

Zgłoś produkt lub usługę do Konkursu „Teraz Polska” i wygraj w biznesie!

Teraz Polska
poniedziałek, 03 lutego 2020

Godło „Teraz Polska” może być dla firmy przyczynkiem do osiągnięcia wspaniałego rynkowego sukcesu. W ciągu 30 lat przyznawania Godła „Tera Polska” wielu laureatów  fantastycznie wykorzystało swoją szansę, by zawalczyć o miejsce na podium i stać się rynkowym liderem.

– Godło „Teraz Polska” zdobyliśmy w 1996 roku i od tego czasu rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Dzisiaj możemy się pochwalić, że m.in. dzięki współpracy z Fundacją „Teraz Polska” jesteśmy firmą globalną i jako wicelider rynku okien dachowych osiągnęliśmy 15-proc. udział w światowej sprzedaży – mówi Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

– Godło „Teraz Polska” jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem promującym polskich przedsiębiorców. Dzięki niemu wysyłamy do naszych klientów sygnał, że jesteśmy solidnym kontrahentem, a nasze produkty są najwyższej jakości. Godło to dla nas renoma potwierdzona z jednej strony niezależnością ocen ekspertów i Kapituły, z drugiej Krzysztof Pruszyński, twórca i prezes Blachy Pruszyński.

Wygrana w Konkursie wiąże się z szeregiem korzyści dla firm – od udziału w wielkiej Gali „Teraz Polska” odbywającej się w Teatrze Wielkim w Warszawie po prawo do znakowania Godłem zwycięskich produktów i usług oraz uczestnictwo w spotkaniach Klubu „Teraz Polska” – elitarnej organizacji biznesowej, która pomaga w nawiązaniu nowych kontaktów, wymianie poglądów i doświadczeń. Fundacja zapewnia także laureatom silną obecność medialną, co jest możliwe dzięki współpracy z najważniejszymi krajowymi redakcjami i prowadzeniu własnych działań wydawniczych.

Wszelkie informacje na temat Konkursu można uzyskać na stronie www.terazpolska.pl, a także telefonicznie (tel. 22 8260191; 22 2012690) lub drogą mailową (konkurs@terazpolska.pl).

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter