FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Debata „Biznes – Kultura – Społeczeństwo”

Debata „Biznes – Kultura – Społeczeństwo”

11 lutego 2019

 

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska , Ośrodek Dialogu i Analiz THINKTANK oraz Narodowa Galeria Sztuki ZACHĘTA zapraszają na debatę „Biznes – Kultura – Społeczeństwo”, która odbędzie się 26 lutego 2019 r. o godz. 11:00 w Galerii ZACHĘTA, przy placu Małachowskiego 3 w Warszawie.

Podczas debaty zastanowimy się, czy zetknięcie biznesu i kultury może być korzystne dla obu stron. Czy dzisiaj możemy mówić o sztuce elitarnej? Jaka obecnie jest jej rola społeczna? Czy kultura wysoka (w rozumieniu sztuk plastycznych) może przenikać do popularnego obiegu i jaka jest w tym rola biznesu, promotorów, mecenatu? Czy kultura potrzebuje biznesu, a biznes kultury? Czy sztuka to produkt lokalny czy globalny? Kto może inwestować w sztukę? Czy jest to domena jedynie dużego biznesu czy indywidualnych nabywców? Czy społeczeństwo polskie jest dobrze wyedukowane w zakresie kultury i sztuki?

Uczestnicy (alfabetycznie):
Elżbieta Dzikowska, artystka, historyk sztuki, podróżniczka
Magdalena Kąkolewska, prezes Fundacji Artystyczna Podróż Hestii
Jan Koszutski, dyrektor Desa Unicum
Wiesława Wierzchowska, historyk i krytyk sztuki
Joanna Wodzyńska, członek zarządu i współwłaściciel Grupy Tubądzin
dr Olga Wysocka, zastępca dyrektora Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki

Debatę poprowadzi dr Katarzyna Młynek, dyrektor programowy THINKTANK

Zaproszenie do pobrania

 

 

 

 

 

 


                                                    

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.