FUNDACJA TERAZ POLSKA

„Operacja Saybusch” - germańska arkadia na Żywiecczyźnie

Fot. Fundacja XBW Ignacego Krasickiego
piątek, 26 kwietnia 2019

We wtorek, 23 kwietnia br., w warszawskiej Galerii Delfiny odbył się wieczór filmowy poświęcony najnowszemu dokumentowi Rafała Geremka pt. „Operacja SAYBUSCH”. Wyprodukowany dla TVP Historia film opowiada o mało znanym epizodzie okupacji niemieckiej – wysiedleniach górali żywieckich w celu utworzenia modelowego niemieckiego powiatu chłopskiego na ziemiach Żywiecczyzny. 

Wieczór filmowy red. Rafała Geremka odbył się w ramach „Spotkań w Galerii Delfiny”. Partnerami cyklu są Fundacja XX Czartoryskich oraz Fundacja XBW Ignacego Krasickiego. Wydarzenie wspierali także wydawca Studio Filmowe Czarny Słoń, firma Libris Polska Sp z o.o., Agencja Artystyczna Impressarium, portal Kurier365.pl oraz portal RaportCSR.pl 

Do pobrania informacja prasowa

 

 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.