FUNDACJA TERAZ POLSKA

Certyfikaty „Teraz Polska” rozdane

czwartek, 13 października 2016

W czwartek, 13 października, na PGE Narodowym odbyło się spotkanie Klubu „Teraz Polska”, na którym dotychczasowi laureaci Konkursu „Teraz Polska” odebrali certyfikaty potwierdzające zachowanie uprawnień do posługiwania się Godłem. Podczas spotkania przedstawione zostały także wyniki najnowszych badań sondażowych dotyczących promocji polskich produktów za granicą oraz Godła „Teraz Polska”.

- Każdy laureat Konkursu „Teraz Polska” uzyskuje prawo do posługiwania się Godłem jako symbolem najwyższej jakości. Godło umieszczone w materiałach promocyjnych firm, na ich produktach to czytelny przekaz dla konsumentów. Aż 80% Polaków wie, że znak „Teraz Polska” to symbol wysokiej jakości produktów i usług. Dla ponad 65% z nich kryterium w postaci Godła stanowi ważny element w podejmowaniu decyzji zakupowej. – mówi Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.

W tym roku prawo do dalszego posługiwania się Godłem „Teraz Polska” uzyskało ponad 70 dotychczasowych laureatów Konkursu „Teraz Polska”, m.in. FAKRO, Pruszyński, Spółdzielnia Mleczarska Lazur, FLOSLEK, DEFRO, sieć kin HELIOS, Sokołów, Zakłady Farmaceutyczne Polpharma. Polscy przedsiębiorcy doceniają Godło „Teraz Polska” jako potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ubiegają się o nie ze względu na jego wysoki prestiż, rozpoznawalność oraz zaufanie, jakim obdarzają je konsumenci. Laureaci Konkursu „Teraz Polska” intensywnie posługują się Polskim Godłem Promocyjnym w swoich działaniach promocyjnych, wykorzystując jego olbrzymi społeczny kapitał. 

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.