FUNDACJA TERAZ POLSKA

Fundacja Partnerem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim

środa, 17 lutego 2010

Z satysfakcją informujemy, że Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego jest Partnerem studiów podyplomowych "MARKETING TERYTORIALNY – promocja rozwoju regionów i miast". Studia uruchomione w 2009 r. przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego były pierwszymi tego typu studiami w Polsce. Obecnie dobiega końca pierwsza ich edycja, a wkrótce zakończy się rekrutacja na II edycję.

To, co wyróżnia ofertę Uniwersytetu Warszawskiego, to oprócz renomy uczelni i uznanych nazwisk organizatorów tej inicjatywy (kierownikiem jest Prof. Krzysztof Opolski), unikalny program oraz niepowtarzalna atmosfera studiowania.

Program studiów jest efektem wielu konsultacji ze specjalistami zajmującymi się szeroko rozumianym marketingiem terytorialnym – z firmami marketingowymi, samorządami, organizacjami rządowymi i pozarządowymi.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w pierwszej edycji uczestniczyło 18 osób, co nie tylko sprzyjało nauce, ale także zaowocowało zawiązaniem się wielu relacji zawodowych. Nieliczna grupa studentów sprzyja także aktywnemu uczestnictwu w zajęciach i stwarza doskonałe warunki do pracy warsztatowej. W efekcie w ankiecie ewaluacyjnej, którą wypełniają studenci, można napotkać takie oceny: "Ciekawa inicjatywa. Piątka z plusem dla organizatorów".

Więcej o idei studiów można dowiedzieć się ze strony internetowej studiów.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.