FUNDACJA TERAZ POLSKA

Fundacja gospodarzem seminarium podczas Galerii Marketingu Miejsc

wtorek, 10 listopada 2009

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego została Mecenasem Galerii Marketingu Miejsc oraz Forum Praktyków Marketingu Miejsc, organizowanych przez Brief for Poland. Pierwsze w Polsce targi usług marketingowych dla jednostek administracji publicznej odbędą się w dniach 19-20 listopada 2009 r. w Łódź Art Center.

Targom zatytułowanym „GALERIA Marketingu Miejsc” towarzyszyć będzie II Forum Praktyków Marketingu Miejsc, którego gościem specjalnym został Jose Fillipe Torres, uznany przez „The Economist” za najlepszego na świecie specjalistę ds. marketingu państw. Targi i Forum stanowią element Festiwalu Reklamy Ad Days odbywającego się w Łodzi w dniach 19-21 listopada br.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego będzie gospodarzem seminarium nt. „Współpraca w marketingu terytorialnym - Rada Promocji Regionów i Miast”.

Do udziału w zamkniętym spotkaniu zostali zaproszeni szefowie promocji z urzędów miast wojewódzkich oraz urzędów marszałkowskich wszystkich województw.

Seminarium zostanie poświęcone dyskusji nad ideą oraz zasadami ustanowienia Rady Promocji Regionów i Miast. Wstępna koncepcja powołania Rady została zaprezentowana przez Fundację podczas konferencji „Promocja Polski – strategie regionalne” w kwietniu br. w Warszawie. Celem Rady miałaby być poprawa skuteczności i efektywności działań z zakresu marketingu terytorialnego Polski poprzez stworzenie narzędzia komunikacji dla podmiotów realizujących zadania w obszarze marketingu terytorialnego Polski, ze szczególnym uwzględnieniem potencjału współpracy miast i regionów. Docelowo Rada miałaby stanowić instytucję służącą podejmowaniu partnerskiego dialogu z administracją rządową w zakresie strategicznych projektów promocji Polski. Obecnie brakuje dogodnej platformy dla kooperacji samorządów z rządem odnośnie marketingu terytorialnego Polski, co utrudnia projektowanie strategii promocji regionów.

Dalszych informacji nt. zamkniętego seminarium „Współpraca w marketingu terytorialnym - Rada Promocji Regionów i Miast” udziela Jarosław Górski – doradca prezesa Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska” – j.gorski@terazpolska.pl.

 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.