FUNDACJA TERAZ POLSKA

Fundacja objęła patronat nad III Międzynarodowymi Targami Turystyki AGROTRAVEL 2011

czwartek, 17 marca 2011

Fundacja objęła patronat nad III Międzynarodowymi Targami Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2011, które w dniach 15-17 kwietnia br. odbędą się na terenie Targów Kielce.

Impreza, której organizatorami są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Targi Kielce Sp. z o.o., Polska Organizacja Turystyczna, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego w Kielcach, Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego ma na celu przede wszystkim popularyzację i promocję usług turystyki wiejskiej.

Targi AGROTRAVEL to jedyna w Polsce impreza targowa zorganizowana wyłącznie pod kątem agroturystyki, produktu lokalnego oraz promocji dziedzictwa kulturowego wsi oraz regionalnych produktów turystyki wiejskiej.

W programie Targów znajdą się m.in.: prezentacje wystawców krajowych i zagranicznych oferty atrakcyjnego wypoczynku na wsi, jarmark rękodzielnictwa i wyrobów artystycznych, degustacje potraw regionalnych, konkursy dla wystawców i zwiedzających.

Imprezie Targowej towarzyszyć będzie Międzynarodowa Konferencja „Wiejski produkt turystyczny”.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.