FUNDACJA TERAZ POLSKA

Gala TERAZ POLSKA w TVP1!

piątek, 10 czerwca 2011

Już w najbliższy poniedziałek w TVP1 będzie można obejrzeć relację z tegorocznej Gali XXI edycji Konkursu "Teraz Polska" . Podczas uroczystości, która odbyła się 6. czerwca,  statuetki z rąk prezesa Fundacji Krzysztofa Przybyła oraz przewodniczącego Kapituły Godła Polskiego prof. Michała Kleibera  odebrało 31 Laureatów w 4 kategoriach Konkursu. Szersza relacja z Gali wraz ze zdjęciami już wkrótce na naszej stronie.

Zapraszamy do TVP1, 13. czerwca, poniedziałek, godz. 23.24!

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.