FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
KONKURS: Zaprojektuj okładkę Magazynu "Teraz Polska"

KONKURS: Zaprojektuj okładkę Magazynu "Teraz Polska"

4 listopada 2016

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” ogłasza Konkurs na okładkę Magazynu „Teraz Polska” adresowany do studentów wyższych szkół artystycznych oraz wydziałów o profilu artystycznym innych szkół wyższych.  Nagrodą główną jest publikacja zwycięskiego projektu w formie okładki kwartalnika „Teraz Polska” Nr 4/2016 oraz nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł.

 

Temat projektu okładki powinien być zgodny z przesłaniem pisma, propagującego postawy pro-obywatelskie, nowoczesny patriotyzm oraz Polskę, jej gospodarkę, naukę i kulturę.

Nagrodą specjalną jest udział pracy w wystawie prezentowanej podczas innych wydarzeń Organizatora (m.in. podczas finału konkursu „Teraz Polska Promocja” oraz podczas Gali „Teraz Polska”) oraz prezentacja pracy za pośrednictwem strony internetowej Organizatora www.terazpolska.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza online  do 11.11.2016 r.

 

Komplet dokumentów zgłoszeniowych składa się z:

  • pliku PDF 215 x 240 + 5mm spad;  o rozdzielczości – 300 dpi;  CMYK;  teksty na krzywych;
  • pliku poglądowego JPG (Pliki PDF i JPG powinny mieć taką samą nazwę, różną od imienia i nazwiska Autora);
  • formularza zgłoszeniowego wypełnionego w trybie on-line.

 

Pobierz Regulamin Konkursu na okładkę 2016 

Okładka Magazynu „Teraz Polska” stała się swoistą formą galerii, miejscem prezentacji wypowiedzi polskich twórców na temat patriotyzmu i polskości, ale bez patosu i zbędnych uniesień. Okładkę pierwszego numeru przygotował Jan Sawka i była to ostatnia praca artysty przed śmiercią w 2012 roku. Następne okładki przygotowywali m.in: Andrzej Pągowski, Waldemar Świerzy, Ryszard Kajzer, Henryk Chyliński, Piotr Młodożeniec, Rosław Szaybo, Michał Batory i Rafał Olbiński. Od 3 lat redakcja zaprasza młodych twórców do prezentacji swoich prac, rezerwując dla nich raz w roku miejsce na okładce. W ten sposób narodził się pomysł na konkurs, w którym nagrodą (oprócz finansowej) jest publikacja oraz promocja młodych artystów na równi z najlepszymi. 

karta dół laureaci 2024

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.