FUNDACJA TERAZ POLSKA

Koncert Galowy "Teraz Polska"

wtorek, 25 maja 2010

Dobiegła końca XX edycja Konkursu "Teraz Polska". Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 maja 2010 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Laureaci XX edycji Konkursu „Teraz Polska” odebrali statuetki z rąk prof. Michała Kleibera – Przewodniczącego Kapituły Godła „Teraz Polska” oraz Krzysztofa Przybyła – Prezesa Zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Gwiazdą wieczoru była Grupa MoCarta, której towarzyszyły Katarzyna Jamróz oraz Katarzyna Zielińska. Uroczysty koncert poprowadził Artur Andrus.

Wśród zaproszonych Gości znaleźli się Laureaci poprzednich edycji Konkursu „TERAZ POLSKA”, nominowani do Godła w bieżącej edycji, członkowie władz ustawodawczych i wykonawczych, przedstawiciele ambasad oraz reprezentanci świata nauki, kultury, biznesu i mediów.

Galeria zdjęć z Koncertu Galowego

Sponsorami Koncertu Galowego „Teraz Polska” były firmy:

  • Producent bloczków z betonu komórkowego – SOLBET
  • Producent pokryć dachowych - BLACHY PRUSZYŃSKI
  • Producent okien dachowych - FAKRO
Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.